Ladik Devlet Hastanesi

Ladik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ladik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Ladik
Adres:Akpınar Mah. Samsun Cd.
Telefon:0 (362) 771-4144
40.91289235.894235

Kurum Hakkında

İlçe devlet hastanemiz 1958 yılında hizmete açılmış, 1984 yılına kadar sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. 1984 yılında ise 25 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. Hastanemizde Röntgen, Laboratuvar, Yatan Hasta Servisi, Dahiliye ve Kadın Doğum polikliniklerinin yanında Acil Servis birimi hizmet vermektedir.

Hastanemiz bünyesinde ekim 2005'te faaliyete girmiş olan Hemodiyaliz ünitesi mevcut olup şu an Diyaliz Ünitemiz 5 hemodiyaliz makinesi(4'ü normal, 1'i hepatitli hastalar için) ile diyaliz hastasına hizmet verilmektedir. Hemodiyaliz Ünitesinde diyaliz sertifikalı 1 tane doktorumuz, 2 tane hemşiremiz görev yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ladik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ladik Devlet Hastanesi, Samsun ili Ladik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ladik Devlet Hastanesi RandevuLadik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ladik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ladik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ladik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ladik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Havza Devlet Hastanesi

20.4 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Şehit Jandarma Onbaşı Besim Kazar Sk. No:11

Kavak Devlet Hastanesi

20.9 km. uzaklıkta

Soğuksu mahallesi Hastane Sokak No:1

Suluova Devlet Hastanesi

22.3 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16

Amasya Diyaliz Merkezi

27.7 km. uzaklıkta

Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Kirazlıdere Mh. Hastane Cd. No:2

Amasya Şifa Tıp Merkezi

29.5 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4