Özel Manavgat Sevgi Hastanesi

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Manavgat Sevgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Antalya Caddesi Eski Side Kavşağı
Telefon:0 (242) 746-5599
36.79365331.414798

Kurum Hakkında

Manavgat ilçesinin 3. özel Hastanesi olarak hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi ileri teknolojisi ve bölgenin en geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, bölgeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin hizmetine girmiştir.

Özel Sevgi Hastanesi bugüne kadar her biri kendi mesleğinde en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş ortakları tarafından özel hastanecilik sektöründe de tıp sektöründeki yenilikleri tecrübeli uzman kadrosu ile birlikte Manavgat ve bölge halkının hizmetine açmıştır.

Side yakınlarında doğal ormanlık alan içinde yer alan ve temelinden hastane olarak inşa edilen gelişmelere açık tasarlanmış modern binası ileri teknolojik ekipmanlarla donatılmış üniteleri, laminar flow hijyenik klima sistemli ve endoskopik ameliyatlar için özel tasarlanmış ameliyathaneleri, tam donanımlı klinik laboratuarları, tam donanımlı yeni doğan, dahiliye ve koroner yoğun bakım bölümleri, modern radyoloji üniteleri ve yoğun bakım özellikli ambulansları ile en yeni uluslar arası standartları karşılayan Özel Sevgi Hastanesi; güler yüzlü ve deneyimli elemanları ve 24 saat hizmet veren, tümü kadrolu uzmanları ile yüksek kalitede sağlık hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Manavgat Sevgi Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ozan Yılmaz · 1 Mayıs 2013

Hastanede bazen çok sıra beklemek durumunda kalıyoruz bir çözüm üretmeniz gerekli

Helim Özkan · 22 Nisan 2013

Telefonunuza kesinlikle ulaşamıyoruz. Hoş bir durum değil.

Aydın Karpuzluoğlu · 3 Nisan 2013

Başarılı bir kurum olduğunuzu duyuyorum. N.Varol Hanım'a da başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Manavgat Sevgi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hisar Tıp Merkezi

680 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157

Manavgat Yaşam Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176

Side Bilgi Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Side Beldesi Kemer Mah. 1571 Sk. No:5

Medicus Polikliniği

1.7 km. uzaklıkta

Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side

Akdeniz Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri

Side Anadolu Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Yalı Mahallesi, Side Bulvarı, No:55 Side