Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi
Kurum Adı:Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Alemdağ Cad. Site Yolu No:29
Telefon:0 (216) 633-0633
41.03023129.114728

Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamak amacıyla yola çıktık.

Çıktığımız bu yolda ilk olarak Memory Centers of America'nın Türkiye şubesini 25 Mayıs 1999'da İstanbul Bağdat Caddesinde Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in katılımıyla gerçekleştirdik.

Türkiye'de ilk "Beyin Check Up"ı ve "Manyetik Uyarım Tedavisi"ni (TMU) gerçekleştiren Memory Center psikiyatri'de yeni tedavi yöntemlerini uzman kadrosuyla etkin biçimde sunarak hizmet vermeye o günden bugüne aralıksız devam ediyor.

Memory Center of Amerika'nın başkanı Wernon Wells'in katılımıyla 3 Ekim 2000'de Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Birimini açtı. Açılan iki merkezimizin çalışmaları o günden bu güne hiç durmadan sürdü. "Beyin fonksiyonlarını ölçerek tedavi" ve "Düşünce odaklı tıp" gibi yeni yaklaşımların Türkiye'de öncülüğünü yapmak bizi mutlu ediyordu.

Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji birlikteliğini gerçekleştirerek tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşımı Türkiye'ye taşımaya devam ettik.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mesut Isik · 27 Temmuz 2014

hic ama hic tavsiye edmiyorum ben yurtdisindan gittim depresyon icin 8000 milyar harcadik tmu yapildi ilaclar yazildi hic bir ise yaramadi zaten nevzat beyi 5 dakika bilene zor görüyorsunuz o kadar para odakli bir hastane

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi 5 üzerinden 1.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hisar İntercontinental Hospital

370 metre uzaklıkta

Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7

Erdem Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Saray Mah. Sanayi Cad. No:8

Ümraniye Diyaliz Merkezi

980 metre uzaklıkta

İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1

Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5

Çakmak Erdem Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5

Atlas Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye