Özel Romatem Tıp Merkezi

Özel Romatem Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Romatem Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498
Web Sitesi:www.romatem.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.95537229.090593

Kurum Hakkında

Özel Romatem Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Misyonu "Çağdaş tıbbın bütün imkanlarını güncel bilgilerle birleştirerek hastaların hizmetine sunmak" olan Romatem, kısa bir sürede Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzman bir ekiple ülke çapında adını duyurmuştur.

Romatem 2012 yılında büyümeye devam ederek İstanbul Bağdat Caddesinde Türkiye'nin ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezini açarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında önemli bir adım atmıştır.

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon sağlık grubu olarak vizyonumuz kaynaklarını etkin bir biçimde kullanarak, nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Ülke ve Dünya çapında bir model oluşturarak referans gösterilen bir kurum haline getirmektir.

Özel Romatem Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Berat Asılkazancı · 3 Ocak 2014

Merhaba bu merkezde tedaviye yeni başladım ama sorunlarım kısa sürede çözülmeye başlandı. Özellikle ozon Doktorum Murat Baş beyefendiye yardımcısı Roza hanıma Dr Ayşin Hanıma, Kerem Beye, Burcu hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mutlaka ozon tedavisini deneyin derim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Romatem Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bostancı Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Vükela Cad. No:38 Üstbostancı

Memorial Suadiye Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No. 420 Kat 1/1

Dent Suadiye Diş Kliniği

1 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:427/1 Suadiye

Dentway Diş Kliniği

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:404 K:2 D:6 Suadiye

Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Cihadiye Cad. No:40 Altıntepe Maltepe

Kozyatağı Central Hospital

1.4 km. uzaklıkta

Kocayol Cd. Kozyatağı Sok. No:5