Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Tokat
İlçe:Merkez
Adres:Hoca Ahmet Mahallesi Sağlık Sokak No:6
Telefon:0 (356) 213-3031
40.31099336.550827

Kurum Hakkında

Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fizyomer uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayi hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz; Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve ulaşim sorumlularından oluşmaktadır.

Fizyomer hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08:30'dan aksam 19:00'a kadar hizmetinizdedir. Sosyal güvenlik kurumu (emekli sandığı, SSK Bağ-kur, askeri personel, memurlar ve 18 yaşaltı tüm hastalar) ile anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Tokat şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Karadaşlı · 3 Kasım 2014

Herşeyden önce bunu belirtmekte fayda gördügümden başta Dr. Bülent Öztürk ve ekibine sonsuz teşekürlerimi bir borç bilirim. Yeni yerleşim yeriniz bir harika. Güler yüzlü personelinz vede çok başarılı fizyoterapislerinize beni hayata bağğladıkları için sonsuz teşekür ederim. Saygılar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uzmanlar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

160 metre uzaklıkta

Ardala Sok. Yaşaroğlu İşhanı No:67 K:3

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

180 metre uzaklıkta

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ali Şevki Erek Yerleşkesi

Tokat Beyaz Dental Klinik

300 metre uzaklıkta

Alipaşa Mahallesi Yeni Hükümet Caddesi No:2

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333

Tokat Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulv.

Medical Park Tokat Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29