Van devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Van ilinde toplam 21 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Van merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Van İlçe Hastaneleri

Van Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 42 poliklinikten oluşan araştırma hastanesi ile şehrimiz ve bölgemiz insanına hizmet vermektedir. Fakültemiz, Temel Tıp, Dahili Tıp ve Cerrahi Tıp bölümleri adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Devlet Hastanesi
Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi tam teşekküllü olarak Havayolu Kavşağı Galericiler Sitesi karşısında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Hastane
Van Lokman Hekim Hastanesi

Van Lokman Hekim Hastanesi modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet vermektedir.

Özel Van Akdamar Hastanesi

Özel Van Akdamar Hospital, 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Van'ın tanınmış Uzman Doktor kadrosuyla Yetişmiş personelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Van Özel İstanbul Hastanesi

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için Van'da yeni bir hastane anlayışı yaratmak amacıyla kurulmuş olan Van Özel İstanbul Hastanesi deneyimli dinamik kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi

Van'da sağlık hizmeti sunumuna yeni bir soluk getirecek olan 30 yataklı Hayat Hastanesi, Lokman Hekim Hastaneler zincirinin dördüncü halkasıdır.

Askeri Hastane
Van Asker Hastanesi

Van Asker Hastanesi Altıntepe Mahallesi, İskele Caddesi üzerinde yer almakta olup Şehir Merkezi Beşyol Mevkiinden toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2007 yılında kurulan Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 50 ünit olarak Kızılay Kan Merkezi Karşısındaki binasında hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Urartu Göz Merkezi

Urartu Göz Merkezi 2015 yılında hizmete açtığı yeni binasında hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan üniteleriyle, kendi alanında uzmanlaşmış doktor kadrosu, kalifiye personel ile hizmet vermektedir.rkezi Urartu Oteli yanında 2005 yılında hizmet vermeye başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Van İpekyolu Devlet Hastanesi'nin mevcut statüsü değiştirilerek Van İpekyolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adı altında 300 yatak kapasiteli A-II Dal Gurubu hastane statüsüne dönüştürülmüştür.

Diyaliz Merkezi
Van Özel Diyaliz Merkezi

2005 yılında hizmete açılan merkezimiz bölgede yaşayan ve il dışından gelen Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Van Hastaneleri

2004 yılında açılan Bahçesaray Devlet Hastanesi 20 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir....

Başkale Devlet Hastanesi 50 yataklı kapasite sahip olup İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler ...

Çatak ilçesi Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Mirava Otel Karşısı
Devlet Hastanesi

Erciş Devlet Hastanesi yoğun hasta potansiyeline sahip olup, Muradiye, Çaldıran, Adilcevaz, Patnos, ...

Yorum ve Şikayetler
Suzan Alioğlu · 9 Ağustos 2015

Van Özel İstanbul Hastanesi
Kanser tedavimin bir kısmını 7 ay boyunca bu hastanede aldım. Bir iki hemşire dışında damar yolu açamayan, son derece as...

Ömer Temizel · 1 Nisan 2015

Van Asker Hastanesi
telefonda randevu almamızı söylüyorlar gündüz akşama kadar telefonu meşgulden çıkarmıyorlar bu rezaleti sonlandırın yetk...

Bahar Özğan · 12 Temmuz 2013

Van İl Sağlık Müdürlüğü
Vangölü hastanesi doktor ve hemşireleri hasta ve hasta yakınlarına yapmış oldukları muamelelerden dolayı uyarılmalarını ...

Başkali Mızrak · 5 Mart 2013

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Murat Hocam ve arkadaşlarına saygılarımı ve hürmetlerimi sunarım. Saygılarımla....

Van İl Sağlık Müdürlüğü
Van İl Sağlık Müdürlüğü

Valimithatbey mah. Eski Devlet Hastanesi Yanı

Telefon: 0 (432) 210-2116