Adana Asker Hastanesi

Adana Asker Hastanesi
Kurum Adı:Adana Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Baraj Yolu Hastaneler Mevkii
Telefon:0 (322) 225-1679
37.01742935.322440

Kurum Hakkında

Adana Asker Hastanesi, Adana ili Seyhan İlçesinde, Baraj Yolu Hastaneler Mevkiinde bulunmakta olup, merkez ilçelerin tamamından toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

Adana Asker Hastanesi 1926 yılında 354 no'lu Memleket İçi Merkez Hastanesi adı altında, Nuri Has pasajında faaliyete geçmiştir. 18 Aralık 1940 tarihinde şimdiki yerinde 46.000 m2 lik arazi üzerine üç katlı bir bina olarak inşa edilmiştir.

Klinik binası 1945, poliklinik binası 1969 yılında yapılmış ve her iki bina 2001 yılında onarılarak şu anki durumunu almıştır. Hastane batısında bulunan arazi 1985 yılında kamulaştırılarak hastaneye katılmıştır. 10 Haziran 2005 tarihinde hastanenin adı “Adana Asker Hastanesi” olarak değiştirilmiş, yeniden yapılandırılması ve Asker Hastanelerinin etkinliğinin arttırılması çalışmaları kapsamında; 29 Ağustos 2007 tarihinde 30 yataklı Asker Hastanesine dönüştürülmüş, 08 Eylül 2008 tarihinde de Malatya Sağlık Hizmetleri Bölge K.lığından sonra 02 Ocak 2014 tarihinden itibaren Ankara Sağlık Hizmetleri Bölge K.lığı kuruluşuna girmiştir.

Adana Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adana Asker Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adana Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Adana Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Adana Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adana Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çukurova Göz Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Yeni Baraj Mah. 8. Sok No:15

Akdeniz Lazer Göz Merkezi

390 metre uzaklıkta

Sümer Mah. 69164 Sk. No:3

Seyhan Devlet Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi

Ortadoğu Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1

Adana Maya Göz Merkezi

470 metre uzaklıkta

Sümer Mah. Bülent Angın Bul. No:61

Adana Koç Diyaliz Merkezi

720 metre uzaklıkta

Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20