Antalya Alanya devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Alanya ilçesinde 8 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Alanya İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi, eğitim, araştırma ve uygulamalarıyla tıbbın en son olanaklarını bölgeye kazandıran niteliktedir.

Devlet Hastanesi
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi polikliniklerin ve servislerin bulunduğu iki ayrı binadan oluşmakladır. Acil servisimizde dahili acil cerrahi acil ve çocuk acil bölümleri bulunmaktadır.

Özel Hastane
Özel Alanya Yaşam Hastanesi

Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.

Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi

Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Poliklinik
Özel Candan Polikliniği

Yeni Mah. Adnan Menderes Cad. Köseoğlu Apt. No:1/3 Mahmutlar adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Yeni Antalya Hastaneleri

Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde uzman diş hekimi...

Finike Devlet Hastanesi Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarel...

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antal...

Yorum ve Şikayetler
Vedat Serin · 12 Ocak 2018

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Ben evde bakım servisinizden ne kadar memnun olduğumu söylemek istiyorum. benim hastama sanki kendi yakınları gibi dvran...

Ridvan Uyar · 3 Ekim 2017

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
03/10/2017 tarihinde saat 08:00 civarında hastanenin acil servisinden şiddetli karın ağrısı nedeniyle giriş yaptık giriş...

Şenay Erdeniz · 16 Eylül 2017

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
merhaba bir hasta ve hasta yakını olarak hastahane doktorlarımızdan Dr.Ismail Cem Yıldır ve sekreteri Gamze Yüksel için ...

Ismail Danış · 19 Haziran 2017

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Alanya Diş Hastanesi doktorlarından sayın Mehmet Doğrul hocama ve asistanına tedavim boyunca bana gösterdikleri ilgi ve ...