Artvin şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Artvin ilinde toplam 9 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Artvin yazısına tıklayabilirsiniz.

Artvin Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Artvin Devlet Hastanesi

1945 Yılında 50 yatak kapasiteli olarak açılan Artvin Devlet Hastanesi, günümüzde teknolojinin son ürünlerini kullanmaktadır. Yaklaşık 130 bin nüfusa hitap eden Hastanemiz, siz saygıdeğer Artvin halkına hizmet vermektedir.

Ardanuç
Ardanuç Devlet Hastanesi

Ardanuç ilçesi Ardanuç, Artvin adresinde hizmet sunmaktadır.

Arhavi
Arhavi Devlet Hastanesi

Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin'in Arhavi ilçesine yaptırılan yeni binasında 40 yataklı olarak hizmet sunmaktadır.

Borçka
Borçka Devlet Hastanesi

1989 yılında 110 yatak kapasiteli SSK bölge hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılından itibaren 130 yataklı Borçka Devlet Hastanesi olarak 22 yıldır hizmet vermektedir.

Hopa
Hopa Devlet Hastanesi

Yeni Hopa Devlet Hastanemiz ile Hopa ilçesinde toplamda 55 yatak kapasitesi ile son derece modern bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Murgul
Murgul İlçe Hastanesi

Murgul ilçesi Küre mah. Murgul adresinde hizmet sunmaktadır.

Şavşat
Şavşat Devlet Hastanesi

Şavşat ilçesinin Efkar Tepesi mevkiinde inşa edilen ve kullanım alanı 5 bin 100 metrekare olan hastane binası toplam 5 katlı ve çift asansörlü olarak hizmet vermektedir.

Yusufeli
Yusufeli Devlet Hastanesi

Yusufeli Devlet Hastanesinde hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcuttur.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Artvin Hastaneleri

1945 Yılında 50 yatak kapasiteli olarak açılan Artvin Devlet Hastanesi, günümüzde teknolojinin son ürünlerini kullanmaktadır. Yaklaşık 130 b...

Yeni Hopa Devlet Hastanemiz ile Hopa ilçesinde toplamda 55 yatak kapasitesi ile son derece modern bir sağlık hizmeti sunmaktadır....

Şavşat ilçesinin Efkar Tepesi mevkiinde inşa edilen ve kullanım alanı 5 bin 100 metrekare olan hastane binası toplam 5 katlı ve çift asansör...

Yusufeli Devlet Hastanesinde hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcut...