Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93
Telefon:0 (212) 515-0505
41.05046928.842012

Kurum Hakkında

1860 metrekare alana kurulan Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 51 unit, 5 yataklı 1 genel ameliyathane, 2 cerrahi odası, protez laboratuvarı ve röntgen bölümü yer alıyor.

Bağcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak mesai saatlerinde ek olarak hafta içi pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe 17:00 20:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Halit Uğurlu · 22 Nisan 2020

Güzel

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akademi Tıp Merkezi

250 metre uzaklıkta

Fatih Mahallesi Velioğlu Caddesi No:74

Bağcılar Tekden Hastanesi

360 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:77 Bağcılar

Bağcılar Aktif Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Fatih Mah. Maslak Cad. İlke Sok. No:1

Ateştuğla Polikliniği

550 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1

Göztepe Sena Tıp Merkezi

580 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28