Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Telefon:0 (266) 245-9004
39.65139327.889696

Kurum Hakkında

Sağlıkta dönüşüm projesinin uzantısı olarak Sağlık Bakanlığının 2008 yılı içerisinde; ki o sıralarda hastanelerin bünyesinde faaliyet gösteren diş servis ve polikliniklerinin bağımsız birer birim haline dönüşmelerine olanak sağlayan tüm sağlık birimlerine bir genelge gönderilmiştir.

Yapılan bu çalışmalar doğrultusunda geçmişte 8 olan poliklinik sayısı 32'lere, hatta bugün itibarıyla 38'lere, 20 olan hekim sayısının da 43 hekim sayısına, 300 metrekare çalışma alanlarımızın 3000 metrekarelere, ortalama 200 olan günlük poliklinik hasta tedavi sayımızın 750 poliklinik hasta sayısına ulaştırılması gerçekleştirilmiştir.

Misyonumuz eknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15

Telefon: 0 (266) 245-6687

MHRS - Online Randevu

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBalıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Efe Tuğhan Fırat · 9 Eylül 2014

çalışanları ilgili, doktorları güleryüzlü ve bilgili kaliteli bir hastahane

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıkesir Devlet Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

370 metre uzaklıkta

Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15

FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi

420 metre uzaklıkta

Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A

Balıkesir Asker Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9

İlke Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21

Bal-Fizik Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22