Özel İlke Diyaliz Merkezi

Özel İlke Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İlke Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Karesi
Adres:Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21
Telefon:0 (266) 246-4677
Web Sitesi:ilkediyaliz.comHata Bildir
39.66474527.908186

Kurum Hakkında

İlke Diyaliz Merkezi Mart 2005 tarihinde açılmış olup Balıkesir merkezdeki faaliyette olan ilk özel diyaliz merkezidir. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacıyla diyaliz merkezi yapılmak üzere tasarlanıp yapılan kendi binasına Mayıs 2009 tarihinde taşınmıştır. Yeni binamız gerek iç mekan ferahlığı, aydınlığı ve temizliği gerekse hastalarımızın açık havada oturabilecekleri bahçesi ile örnek bir diyaliz merkezi olmuştur.

Hasta salonumuzda her hastaya özel kulaklığı olan LCD ekran TV, merkezi sistem müzik yayınımız ile dileyen hastalarımızın kullanabileceği kablosuz internet hastalarımızın daha keyifli zaman geçirmelerine yöneliktir.

Merkezimizin tamamı ısı ayarı otomatik olarak ölçülüp sabit sicaklıklarda kalmasını sağlayan kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup yaz aylarında hastaları rahatsız etmeyen tavandan soğutmalı sistemle serin tutulmaktadır. Hastalarımız seanslarına son model olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile getirilip seans bitiminde aynı şekilde evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel İlke Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İlke Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İlke Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İlke Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel İlke Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İlke Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıkesir Sevgi Hastanesi
100 metre uzaklıkta
Paşaalanı Mah. 128. Sok No:11/A
Bal-Fizik Tıp Merkezi
120 metre uzaklıkta
Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22
Balıkesir Devlet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. Karesi
FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2.3 km. uzaklıkta
Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15