Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:Gürsel Mah. Eyüp Sultan Cad. No:136
Telefon:0 (326) 618-1305
Web Sitesi:adana.baskenthastaneleri.comHata Bildir
36.56870436.150226

Kurum Hakkında

01.02.1998 tarihinde hizmete açılan Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi nefroloji uzmanı sorumluluğunda, diyaliz sertifikasına sahip hekim ve hemşire, psikolog, diyetisyen ekibince tedavi edilmektedir. Merkezimiz 34 cihazı ile ortalama 128 hastaya hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Hepatit B ve hepatit C hastalarımız için ayrı salon ve makinelerimiz bulunmaktadır.

Merkezimizde mesul müdürümüz, diyaliz sertifikalı dahiliye uzmanımız ve diyaliz sertifikalı 9 hemşiremiz, yeterli sayıda personelimiz bulunmaktadır.Nefroloji uzmanlarımızın önderliğinde Başkent Üniversitesi temelinde yatan disiplin, çalışkanlık ve özveri ile hastalarımızın takip-tedavilerini yürütmekteyiz. Her ayın başında yapılan kan tahlilleri sonuçlarına göre hastalarımızın tedavileri diyaliz sertifikalı dahiliye uzmanımız tarafından düzenlenerek hasta veya yakınlarına anlatılarak paylaşılır. Ay boyunca düzenlenmiş tedavi ve uygulamalar güler yüzlü, uzman hemşire kadromuzca yürütülmektedir

Hastalarımızın diyaliz giriş yöntemi olarak kullandıkları kateter yada fistül ile ilgili problemleri Başkent Üniversitesi Adana Hastanemizde giderilmektedir. Aylık vizitlere Nefrolog, Dahiliye Uzmanı, Diyetisyen eşlik etmektedir. Hastalarımıza tıbbi destek devamlı olarak sürdürülürken belirli aralıklarla da kurumumuzda tıbbi kontroller yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz
  • Vakıf ve Belediye Hastaneleri Protokolü

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
80 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Mah. Eyyüp Sultan Cad. No:79
İskenderun Diyaliz Merkezi
630 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:82
FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
690 metre uzaklıkta
Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:59/A
İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:101
İskenderun Gelişim Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Numune Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Caddesi No:89
Palmiye Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
İsmet İnönü Mah. 720 Sk. No:16
İskenderun Gözde Cerrahi Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Nesli Mah. Varyant Cad. 157 Sk No:12 Nardüzü