Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:Gürsel Mah. Eyüp Sultan Cad. No:136
Telefon:0 (326) 618-1305
Web Sitesi:adana.baskenthastaneleri.comHata Bildir
36.56870436.150226

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 01.02.1998 tarihinde hizmete açılan Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi nefroloji uzmanı sorumluluğunda, diyaliz sertifikasına sahip hekim ve hemşire, psikolog, diyetisyen ekibince tedavi edilmektedir. Merkezimiz 34 cihazı ile ortalama 128 hastaya hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Hepatit B ve hepatit C hastalarımız için ayrı salon ve makinelerimiz bulunmaktadır.

Merkezimizde mesul müdürümüz, diyaliz sertifikalı dahiliye uzmanımız ve diyaliz sertifikalı 9 hemşiremiz, yeterli sayıda personelimiz bulunmaktadır.Nefroloji uzmanlarımızın önderliğinde Başkent Üniversitesi temelinde yatan disiplin, çalışkanlık ve özveri ile hastalarımızın takip-tedavilerini yürütmekteyiz. Her ayın başında yapılan kan tahlilleri sonuçlarına göre hastalarımızın tedavileri diyaliz sertifikalı dahiliye uzmanımız tarafından düzenlenerek hasta veya yakınlarına anlatılarak paylaşılır. Ay boyunca düzenlenmiş tedavi ve uygulamalar güler yüzlü, uzman hemşire kadromuzca yürütülmektedir

Hastalarımızın diyaliz giriş yöntemi olarak kullandıkları kateter yada fistül ile ilgili problemleri Başkent Üniversitesi Adana Hastanemizde giderilmektedir. Aylık vizitlere Nefrolog, Dahiliye Uzmanı, Diyetisyen eşlik etmektedir. Hastalarımıza tıbbi destek devamlı olarak sürdürülürken belirli aralıklarla da kurumumuzda tıbbi kontroller yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz
  • Vakıf ve Belediye Hastaneleri Protokolü

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi olarak her biri birbirinden deneyimli 51 kişilik uzman hekim kadromuz, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi eğitimci Mehmet Özel ve uzman doktor Nurettin Işık'ın girişimleriyle diyaliz hastalarının hizmetine girmiştir. Son sistem Braun Dialog cihazları ve sarf malzemeleri ile diyaliz tedavi hizmeti verilm
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi 20+1 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir.
Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi
Genişleyen uzman kadrosu ile gücüne güç katan Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi; deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa sürede sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında önemli atılımları yerine getirmiştir.
Özel Palmiye Hastanesi
Özel Palmiye Hastanesi
2 km. uzaklıkta
2008 yılından beri sağlık hizmeti sunan Özel Palmiye Hastanesi yeni unvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
Özel İskenderun Gözde Cerrahi Tıp Merkezi
İskenderunda göz hastalıklarının tedavisi konusunda Gözde Tıp Merkezi modern teknolojiye sahip donanımı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.
İskenderun Devlet Hastanesi
İskenderun Devlet Hastanesi'nin Dumlupınar Mahallesindeki A Blok ve Numune Mahallesindeki Yeni Hastane olarak toplam 535 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉