İstanbul Beylikdüzü devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Beylikdüzü ilçesinde 13 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Beylikdüzü İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Hastane
Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi

2008 Yılında faaliyete başlayan Beylikdüzü Kolan Hospital hastane 90 yatak ve 7.864 m2 alanı ile tam teşekküllü büyük ameliyathanelere sahiptir.

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi

30000 m2 kapalı alan üzerine kurulan Medicana International İstanbul; 1 CIP, 5 VIP, 109 standart hasta odasında toplam 115 hasta yatağı ; 14 Genel Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı ; 7 Acil, 9 Anjiografi, 3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.

Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi

2001 yılında kurulan Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi, 2013 yılında özel hastane olarak 7300 m2'lik alanda 23 yenidoğan küvözü; 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı olarak toplamda 69 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi'nin yan kuruluşu Rubi Sağlık Tıp Merkezi 11 Haziran 2014te hasta kabulüne başlamıştır.

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk Cerrahi Tıp Merkezi olan Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi; 2006 yılından bu yana, uzman hekim kadrosu ve gelişmiş tıp teknolojisinin sunduğu tüm olanaklarla hizmet vermektedir.

Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi

Beykent Cerrahi Tıp Merkezi olarak güven, ekonomi, hasta ve yakınlarına verilen değer ve ilgi, kalite, sağlık hizmetine çabuk ulaşma probleminin üzerinde durarak sağlık hizmeti sunuyoruz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel MedilifeDent diş polikliniği 2013 yılında Özel Medilife Beylikdüzü Hastanemizin yanındaki müstakil binada hizmet vermektedir.

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır.

Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2012 yılında açılan Beylikdüzü Diş Tedavi ve Protez Merkezi 20 ünite ile hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Birinci Göz Hastanesi

2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü

Beylikdüzü Kaya Milenyum Binasında hizmet veren ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Beylikdüzü Dünyagöz, Dünyagöz Grubu'nun tüm merkezlerinde verilen hizmet ve konfor anlayışını hastalarına sunuyor.

Diyaliz Merkezi
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi

Diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Poliklinik
Özel Viva Polikliniği

Özel Viva Polikliniği olarak en temel prensibimiz; estetik ve güzellikle konusunda dünyadaki gelişmeleri takip edip, bu gelişmelerden ilk önce kendi hastalarımızın en uygun fiyata ulaşmalarını sağlamaktır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İstanbul Hastaneleri

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak deneyimli biyokimya uzman hekimleri ve laboratuvar teknikerinden oluşa...

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, ...

Özel Silivri Anadolu Hastanesi sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kalitel...

Yorum ve Şikayetler
Hasan Timur · 12 Şubat 2018

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi
26/01/2018 de Medicana Beylikdüzü Hastahanesinde oğlum böbrek nakli oldu başarılı bir operasyon oldu başta sayın Profösö...

T C Tuncay Satır · 16 Kasım 2016

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi
Telefonunuzla size ulaşamıyorum. Parazit sesleri geliyor. İlgilenmenizi rica ederim....

Derya Erdem Birol · 28 Temmuz 2016

Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi
valla ben ikilemde kaldım açıkçası muayen vs durumlar konusunda şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım ama bi arkadaşım sezerya...

TC Talat Hamdiye Baki · 16 Kasım 2015

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi
2010 da kalp ameliyatı oldum başta kalp cerrahi profesör Salih Bilal olmak üzere tüm hastane personeline teşekkür ediyor...