Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Alpağut Mah. 3.Cadde No:59
Telefon:0 (374) 212-2435
40.75127431.567669

Kurum Hakkında

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 13.05.2005 tarihinde açılmıştır. 9 klinikte, 23 ünit ile hizmet verilen Merkezimizde 15.04.2008 tarihinden itibaren muayenehane entegre sistemine geçilmiştir. 12.09.2011 Tarihinde yeni hizmet binasına geçmiş olup 36 Klinik, 3 Pedodonti, 1 Ameliyathane ile hizmete devam edilmektedir., Hafta içi kliniklerimizde 08.30-17.00 saatleri arası, Nöbetçi Diş Kliniğimizde ise, hafta içi 17.00-08.00, hafta sonu ise 24 saat aralıksız hizmet verilmektedir. Merkezimiz, 36 Diş Hekimi, 2 Periodontoloji uzmanı, 1 Endodonti uzmanı, 1 Radyoloji uzmanı, 11 Diş Protez Teknisyeni, 39 Klinik Yardımcısı, 2 Hemşire, 4 Röntgen Teknisyeni, 8 Memur, 8 Bilgi işlem Personeli, 12 Temizlik Personeli, 5 Güvenlik Personeli kadrosuyla Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bolu şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nigar Özcan · 19 Kasım 2017

Neden randevu alamıyorum

Emre Akıskalıoğlu · 17 Eylül 2013

Tertemiz, kargaşa yok, herşey yerli yerinde. Özel hastane gibi olmuş.

Umut Gidelim · 23 Temmuz 2013

Bir hastane ancak ve ancak merkeze bu kadar uzağa yapılabilirdi, bunu başarmışlar.

Ali Gunes · 14 Mayıs 2013

Dr Oktay Kartoğlu hocama biz hastalara göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum ve kendisini kutluyorum. Bundan sonraki iş hayatında da kendisine başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Fatma Hatun Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62