Çankırı şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Çankırı ilinde toplam 11 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Çankırı yazısına tıklayabilirsiniz.

Çankırı Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Çankırı Devlet Hastanesi

Çankırı Devlet Hastanesi 100 yataklı ve 4 bloktan oluşan binada vatandaşlara sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Atkaracalar
Atkaracalar Devlet Hastanesi

2003 yılında 10 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Atkaracalar Devlet Hastanesi ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır

Çerkeş
Çerkeş Devlet Hastanesi

2002 yılında 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, yaklaşık 15000 nüfusa sahip ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Ilgaz
Ilgaz Devlet Hastanesi

Ilgaz Devlet Hastanesi 1974 yılında hastaneye çevrilmiş, 1980 yılında ise ana binanın ikinci katı yapılarak yataklı servis olarak günümüze kadar hizmet vermiştir. 2001 yılında inşaatına başlanan ek bina ise 15-12-2007 tarihinde hizmete girmiştir.

Kızılırmak
Kızılırmak Devlet Hastanesi

Kızılırmak ilçesi Osmanlı Mh. Yunus Emre Cd. No:5 adresinde hizmet sunmaktadır.

Kurşunlu
Kurşunlu İlçe Hastanesi

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde E1 kategorisinde 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir. Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması nedeniyle farklılığını hissettirmektedir.

Orta
Orta Devlet Hastanesi

1964 yılında Sağlık Merkezi olarak kurulan kurum Entegre İlçe Hastanesi olarak Cem Sultan Mahallesinde hizmet vermektedir.

Şabanözü
Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi

Dr. Sami Baran İlçe Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Birimi olarak hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Çankırı Hastaneleri

Çankırı Özel Karatekin Hastanesinde Ar Sağlık İşletmeciliği ve Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. İsmini Çankırı Fatihi “E...

Çankırı Devlet Hastanesi 100 yataklı ve 4 bloktan oluşan binada vatandaşlara sağlık hizmeti sağlamaktadır....

Dr. Sami Baran İlçe Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Birimi olarak hizmet vermektedir....

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde E1 kategorisinde 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastaned...