Diyarbakır Asker Hastanesi

Diyarbakır Asker Hastanesi
Kurum Adı:Diyarbakır Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd
Telefon:0 (412) 228-8220
37.92027240.237994

Kurum Hakkında

Diyarbakır Asker Hastanesi Baştabipliği 300 yataklı bir hastane olarak klinik hizmetlerini yürütmektedir. Mevcut branşlar dahilinde yatarak tedavi görmesi gereken, ameliyat edilmesi gereken hastalar için tıbbi hizmetler, kliniklerde verilmektedir.

Hastanemizde bulunan Birinci Basamak Muayene, Aile Sağlığı Merkezinde; bir aile hekimi tarafından poliklinik hizmetleri yürütülmektedir. Acil hastalık ya da yaralanma durumlarında ilk müdahaleyi yapmak üzere bir acil birimi mevcuttur. Bunun yanı sıra Biyokimya, Radyoloji ve Mikrobiyoloji birimleri hastalarımızın hizmetindedir.

Diyarbakır Asker Hastanesine ulaşım kolay olup şehir içi tüm otobüs ve dolmuşlar hastanemizin önünden geçmektedir.

Diyarbakır Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Asker Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sedat Küçük · 28 Ocak 2015

Ben Sedat Küçük Diyarbakırda sözleşmeli er için heyete girdim benim heyet kağıdım olumlu sonuçlandı Ankara personel teymin merkezine göndermemişler acilen yardımcı olsunlar. Arkadaşlarımın hepsi yerleri belli oldu benimkisi sağlık işlemlerinden dolayı olmuyor. Hemen acilen heyet raporumu Ankaraya göndersinler... Arz ederim..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Diyarbakır Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Diyarbakır Asker Hastanesi 5 üzerinden 1.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

110 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi

120 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. No:15

Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

240 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır

Nöron Nöroloji Dal Merkezi

300 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt.

Çamlıca Diyaliz Merkezi

300 metre uzaklıkta

Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cd. Binefş Apt. No:1/1