Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası
Kurum Adı:Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek
Telefon:0 (312) 906-3000
39.93003432.815128

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı’na devredilen Beştepe'deki Turgut Özal Üniversitesi Hastanesi, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmet vermektedir. Bütün cerrahi branşlarda ülke çapında hasta kabul ediyoruz. Beştepe’deki ek binamız Türkiye’deki ilk .çocuk kalp ve cerrahi merkezidir. Dr. Sami Ulus Hastanesi’nin Altındağ ilçesi’ndeki ana binasında kadın doğum hizmetlerimiz poliklinik, yataklı acil sağlık ve doğum alanında eskiden olduğu gibi şimdi de hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri

MHRS - Online Randevu

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası RandevuDr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bağkur Bağkur · 26 Aralık 2014

evet, santral memuru telefona bakmıyor.

Bahattin Çakmak · 17 Temmuz 2014

Santral memuru telefona bakmıyor.

Kübra Ergün · 16 Temmuz 2013

randevu almak için aramak şart mı neden internetden online alamıyoruz ?

Kadir Baran · 22 Kasım 2012

Operatör telefona bakmıyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 104 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 06500 Beşevler

Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi

780 metre uzaklıkta

Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler

Engin Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

16. Sokak No:13 Emek

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler

Bali Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Silahtar Cad. No:2 Gazimahallesi