Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1399 Sokak No.17 Alsancak
Telefon:0 (232) 463-2536
38.43244227.149349

Kurum Hakkında

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Dahiliye Uzmanı Dr. Fatih Akman ve Dr. Yavuz Güneş sorumluluğunda işinin ehli ve güleryüzlü bir diyaliz ekibiyle çalışan diyaliz servisimizin amacı, hastalarımızın diyaliz tedavilerini sağlamak, onlarla bir aile ortamı yaratmak ve her türlü psikolojik desteği sağlamaktır.

Diğer bir görev olarak da uygun olan hastalarımızı en iyi şekilde böbrek nakline hazırlamaktır. Bugüne kadar 15 hastamız böbrek nakli olmuştur. Bu konudaki çalışmalarımız, Ege Organ Nakli Derneği tarafından 02.04.2005 tarihinde ödüllendirilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Üroloji Merkezi

40 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Uzman Tıp Laboratuarı

50 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

160 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

180 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Lamed Görüntüleme Merkezi

190 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak

Alsancak İlke Tıp Merkezi

270 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37