Elazığ Maden Devlet Hastanesi

Elazığ Maden Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Elazığ Maden Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Maden
Adres:Camii kebir Mah. Ergene Sok. No:1
Telefon:0 (424) 441-2109
38.39577039.675824

Kurum Hakkında

1992 tarihinden itibaren Sağlık Ocağı Binası olarak hizmet veren binamız ilçe merkezi ve karayollarına yakınlığı nedeniyle 17/01/2001 tarihinden itibaren yataklı tedavi kurumu hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halen 12 yataklı olarak Acil, Dahiliye, Aile hekimliği ve diş poliklinikleri hastalarımıza hizmetleri verilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Elazığ Maden Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Elazığ Maden Devlet Hastanesi, Elazığ ili Maden ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Elazığ Maden Devlet Hastanesi RandevuElazığ Maden Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevim Demir · 23 Ağustos 2017

Hastanede birçok ilaç mevcut değil steril olmayan ortamlarda tedavi yapılıyor. Buna rağmen doktor ve hemşireler elinden geleni yapıyor. Acil dışında hiçbir birimi yok.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Elazığ Maden Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Elazığ Maden Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elazığ Maden Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ergani Devlet Hastanesi

17.4 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20

Dicle Devlet Hastanesi

34.7 km. uzaklıkta

27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı

Çermik Devlet Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55

Eğil İlçe Hastanesi

38.8 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38

Kovancılar Devlet Hastanesi

39.5 km. uzaklıkta

Çaybaşı Mah. Lokman Sokak No:2