Erzurum devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Erzurum ilinde toplam 20 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Erzurum merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Erzurum İlçe Hastaneleri

Erzurum Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri, modern tıbbın gerektirdiği imkanlardan faydalanılarak, sağlık hizmeti alan insanlara kaliteli tanı ve tedavi hizmeti verilmesini amaç edinmiştir.

Devlet Hastanesi
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Bakanlığı tarafından yapımına 2005 yılı Ağustos ayında başlanan ve 128 bin 802 metre karesi kapalı alan olmak üzere toplam 150 bin 46 metrekare alan üzerine kurulan Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğu'nun en büyük sağlık merkezi ünvanına sahiptir.

Palandöken Devlet Hastanesi

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi modern tıbbın gerektirdiği en son yeniliklerle yöre halkına en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Özel Hastane
Özel Buhara Hastanesi

2005 yılında Dr. Serdar Kömeç tarafından devranılan Buhara Tıp Merkezi şu anda birçok farklı branşta tam zamanlı ve yarı zamanlı hekimleri ile 24 saat hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2012 Yılında 4 katlı Çaykara caddesindeki toplam 3725 M2 kapalı alana sahip binaya taşınmış ve bu binada hizmete devam etmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Net Gör Göz Merkezi

Net Gör Özel Göz Merkezi Erzurum ilinde her türlü tetkik, lazer tedavi ve cerrahi girişim ile göz sağlığı ve hastalıkları branşında hizmet sunmaktadır. SGK anlaşması vardır.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi Çat yolu üzerinde hemodiyaliz hizmetleri sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Erzurum Hastaneleri

Net Gör Özel Göz Merkezi Erzurum ilinde her türlü tetkik, lazer tedavi ve cerrahi girişim ile göz sa...

2005 yılında Dr. Serdar Kömeç tarafından devranılan Buhara Tıp Merkezi şu anda birçok farklı branşta...

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi Çat yolu üzerinde hemodiyaliz hizmetleri sunmaktadır....

Yorum ve Şikayetler
Yusuf Gsbuldi · 5 Ocak 2018

Hınıs Devlet Hastanesi
Derdimizi kimse anlatamadımız için bende bimere yazacam. 1 tane çocuk doktoru var oda izine gitmiş geçici olarak neden b...

Ruhat Üstündağ · 5 Ocak 2018

Hınıs Devlet Hastanesi
Hastahane güzel güzel olmasına ama eksik olan ambulans yetersizliği koskocaman hastahanenin eksiği tek ambulansa sahip o...

Abdurrahim Gül · 25 Aralık 2017

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Babam elektrik çarpması sonucu bu hastahaneye kaldırıldı. Sağ ayağının kesilme ihtimali vardı, doktorlar ha bire "biraz ...

Kübra Biber · 25 Kasım 2017

Çat Devlet Hastanesi
Bu nasıl hastane bu nasıl memleket ölecek olsak bakılcak doktor yok ne ortapedi ne kadın doğum sadece 3 tane poliklinik ...