Eyüp Devlet Hastanesi

Eyüp Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Eyüp Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Silahtarağa Cad. No:53-55-57
Telefon:0 (212) 417-2900
41.0571328.941014

Kurum Hakkında

1945-1952 yıllarında İşçi Sigortaları Dispanseri, 1952-2005 yıllarında ise Eyüp SSK Hastanesi olarak hizmet veren ve 2005 yılında 5283 Sayılı Kanun gereği T.C. Sağlık Bakanlığına devredilerek Eyüp Devlet Hastanesine dönüşen hastanemizin yenileme çalışmaları hızla tamamlanmaktadır. Bu kapsamda B Blok Sağlık Bakanlığı tarafından 2008 de kısmen, 2010 da tamamen yapılarak (142 yataklı Klinikler, Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane) hizmet vermeye başlamıştır. 2011 itibarıyla uygulamaya başlanan güçlendirme projesi ile Poliklinikler, Acil, Laboratuvarlar ve Görüntüleme Merkezini barındıracak A Blok 2012 yılında yeniden hizmete açılacaktır. Bu yenileme süreçleri esnasında hastanemizde ve bağlı semt polikliniklerinde sağlık hizmetinin devamlılığı sağlanmıştır.

Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında hastanemizin fiziksel alt yapısı (Klinikler-Hasta Odaları, Ameliyathaneler, Yoğun Bakımlar, Laboratuvar ve Görüntüleme merkezleri, Poliklinikler), donanımsal alt yapısı (tıbbi cihaz ve aletler, demirbaşlar) ve hizmet altyapısı (hasta kayıt, hasta yardım, yemek, güvenlik, temizlik, teknik) yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Eyüp Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eyüp Devlet Hastanesi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Eyüp Devlet Hastanesi RandevuEyüp Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kutadgu Bilig · 16 Eylül 2018

Rezalet !!! Acil bölümünde doktor hastanın derdini dinlemeden araştırma hastanesine yönlendirme derdinde... tahlil asla istenmiyor... kafasına göre reçete yazıp başından atma derdindeler... teşhisi konulmuş hastalık ile ilgili acil şikayetinizi gidermek için gittiğinizde psikolojik diyorlar... hemşireler emir kipiyle bir karış suratla çalışıyor... doktoru personeli hastaneye çalıştırılmak için zorla getirilmiş sanki... araştırma hastanesine gidin vakit kaybetmeyin...

Gokce Oz · 21 Kasım 2012

Acil bölümündeki görevlileriniz ve doktorlarınıza çok teşekkür ederiz, çok güzel ilgileniyorlar. Başarılarınızın devamını dileriz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Eyüp Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Eyüp Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eyüp Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yıldız Academia Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Yıldıztabya Cad. No:77

Halıcıoğlu Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Piripaşa Mah. Kumbarahane Cad. No:72

Okmeydanı Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Fatihsultan Cad. Osmanoğlu Sok. No:12 Okmeydanı

Renin Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Halil Rıfat Paşa Mh. Arel Sk. Hamam Çıkmazı No:2 Okmeydanı

Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Ayvansaray Mh. Ayvansaray Cd. No:2 Balat

Belde Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Eyüpyolu Cad. Gopark Kültür Merkezi No:1

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1