İstanbul Eyüp devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Eyüp ilçesinde 6 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Eyüp İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Eyüp Devlet Hastanesi

Eyüp Devlet Hastanesinin Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.

Özel Hastane
Özel Alibey Hastanesi

Kurum Çetinler Polikliniği olarak sağlık hizmetine başlamış olup, 2007 yılında Çetinler Cerrahi Tıp Merkezi, 2011 yılında ise Alibey Hospital hastanesine dönüşerek gelişimini sürdürmüştür.

Özel Haliç Hospital

Özel Haliç Hospital, teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak uzman bir kadro ile hizmet vermektir.

Tıp Merkezi
Özel Yeşilpınar Tıp Merkezi

Özel Yeşilpınar Tıp Merkezi, 16 yıllık poliklinik hizmetinden sonra 16 Mayıs 2008 tarihinde Tıp Merkezine dönüşmesiyle SGK anlaşmalı kurumlarımız ile hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul'un yeni ve hızlı gelişen yerleşim bölgesi Göktürk Beldesi, Kemerburgaz'da Haziran 2007 tarihinde hizmete açmıştır. Merkezimizde 24 saat laboratuvar tahlilleri, radyoloji hizmetleri ve acil servis hizmetleri verilebilmektedir.

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi, yenilenen ve büyüyen yapısı, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve güçlü teknolojik altyapısı ile tıbbın tüm ana branşlarında haftanın 7 günü güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Yeni İstanbul Hastaneleri

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, uzman hekimlerimiz ve fizyoterapistlerimiz, son jenerasyon ci...

TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön v...

Kasımpaşa Asker Hastanesi Sağlık Bakanlığına devredildikten sonra Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hast...

Yorum ve Şikayetler
Seda Hediye Tokaç Albayrak · 19 Nisan 2015

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü yedi gün yirmidört saat hizmet verdiği yazıyor. pazar günü acil servisi aradığımızd...

Gokce Oz · 21 Kasım 2012

Eyüp Devlet Hastanesi
Acil bölümündeki görevlileriniz ve doktorlarınıza çok teşekkür ederiz, çok güzel ilgileniyorlar. Başarılarınızın devamın...