İstanbul Eyüp devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Eyüp ilçesinde 4 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Eyüp İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Eyüp Devlet Hastanesi

Eyüp Devlet Hastanesinin Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.

Özel Hastane
Özel Alibey Hastanesi

Kurum Çetinler Polikliniği olarak sağlık hizmetine başlamış olup, 2007 yılında Çetinler Cerrahi Tıp Merkezi, 2011 yılında ise Alibey Hospital hastanesine dönüşerek gelişimini sürdürmüştür.

Tıp Merkezi
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul'un yeni ve hızlı gelişen yerleşim bölgesi Göktürk Beldesi, Kemerburgaz'da Haziran 2007 tarihinde hizmete açmıştır. Merkezimizde 24 saat laboratuvar tahlilleri, radyoloji hizmetleri ve acil servis hizmetleri verilebilmektedir.

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi, yenilenen ve büyüyen yapısı, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve güçlü teknolojik altyapısı ile tıbbın tüm ana branşlarında haftanın 7 günü güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Yeni İstanbul Hastaneleri

Özel Silivri Anadolu Hastanesi sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kalitel...

Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estet...

Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, ...

Yorum ve Şikayetler
Hüseyin Kirazlı · 7 Nisan 2020

Özel Alibey Hastanesi
Çok güzel hastane bütün çalışanlar mükemmel emeğine sağlık hepsinin.....

Kutadgu Bilig · 16 Eylül 2018

Eyüp Devlet Hastanesi
Rezalet !!! Acil bölümünde doktor hastanın derdini dinlemeden araştırma hastanesine yönlendirme derdinde... tahlil asla ...

Seda Hediye Tokaç Albayrak · 19 Nisan 2015

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü yedi gün yirmidört saat hizmet verdiği yazıyor. pazar günü acil servisi aradığımızd...

Gokce Oz · 21 Kasım 2012

Eyüp Devlet Hastanesi
Acil bölümündeki görevlileriniz ve doktorlarınıza çok teşekkür ederiz, çok güzel ilgileniyorlar. Başarılarınızın devamın...