Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir EAH
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145
Telefon:0 (454) 310-2020
40.8983438.438206

Kurum Hakkında

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35 farklı branşta 15 Profesör Dr., 16 Doçent Doktor, 50 Öğretim Üyesi Uzman Doktor, 16 Araştırma Görevlisi Uzman Doktor 81 Uzman Doktor 27 Pratisyen Doktor ile üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bugün hastanemiz; gelişmiş teknoloji ile donanımlı, 450 yatak kapasiteli, gelişime açık, eğitimli ve ekip anlayışında 1082 sağlık çalışanı ve 18.273 m2'lik kapalı alanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir. Birincisi ana bina ikincisi ek bina ve üçüncüsü Nizamiye yerleşkesi olmak üzere 3 binadan oluşmaktadır

Hastanemiz; hasta yakınlarına standart kalitede hizmet verebilmek ve hasta memnuniyetini arttırmak için Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Kalite Standartları ve Sağlıkta Verimlilik Standartlarına bağlı kalarak, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi

Adres: Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:323

Telefon: 0 (454) 310-2000

MHRS - Online Randevu

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuGiresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Ada Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66

Filiz Diyaliz Merkezi

4.8 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Kent Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

7.5 km. uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

7.6 km. uzaklıkta

Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı