Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir EAH

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir EAH
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145
Telefon:0 (454) 310-2020
Web Sitesi:giresuneah.saglik.gov.trHata Bildir
40.8983438.438206

Kurum Hakkında

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35 farklı branşta 15 Profesör Dr., 16 Doçent Doktor, 50 Öğretim Üyesi Uzman Doktor, 16 Araştırma Görevlisi Uzman Doktor 81 Uzman Doktor 27 Pratisyen Doktor ile üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bugün hastanemiz; gelişmiş teknoloji ile donanımlı, 450 yatak kapasiteli, gelişime açık, eğitimli ve ekip anlayışında 1082 sağlık çalışanı ve 18.273 m2'lik kapalı alanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir. Birincisi ana bina ikincisi ek bina ve üçüncüsü Nizamiye yerleşkesi olmak üzere 3 binadan oluşmaktadır

Hastanemiz; hasta yakınlarına standart kalitede hizmet verebilmek ve hasta memnuniyetini arttırmak için Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Kalite Standartları ve Sağlıkta Verimlilik Standartlarına bağlı kalarak, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · / Giresun
Giresun Devlet Hastanesi 2008 yılında ilimiz Teyyaredüzü mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınarak halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Yorum ve Şikayetler

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Giresun Ada Hastanesi
Özel Giresun Ada Hastanesi hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından bölgenin en büyük özel sağlık hizmet sunucularından biridir.
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Acil Servis Ünitesi, 6 Poliklinik Odası, 2 basamaklı Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve 120 yatak kapasitesi ile Giresun ve Ordu illerine hizmet vermektedir.
Özel Filiz Diyaliz Merkezi
Toplam 39+1 Makine ve yatak olan merkezimizde; Hepatit C Hastaları için 5, Hepatit B Hastalar için 2, Negatif Hastalarımız için 32+1 Makine ve yatak mevcuttur.
Özel Giresun Kent Hastanesi
Özel Giresun Kent Hastanesi olarak politikamız hasta ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, memnuniyet ve önerilerini, sistematik olarak ölçebilmek ve değerlendirmektir.
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Modern tıp cihazlarıyla donatılmış ve Karadeniz Bölgesinde tek olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.
Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetlerine devam etmektedir.
Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Teyyare düzü mahallesi Atatürk Bulvarı caddesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasındaki yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉