Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A
Telefon:0 (312) 485-2005
39.79980032.804908

Kurum Hakkında

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 02-01-2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz.

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek önce insan temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mahallesi 319. Sokak No:52

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

7.2 km. uzaklıkta

Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55

Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

7.6 km. uzaklıkta

İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran

Yeni Med Tıp Merkezi

8 km. uzaklıkta

Dikmen Caddesi No:395 Çankaya

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

8.1 km. uzaklıkta

Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

8.8 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312