Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No:134
Telefon:0 (312) 484-0322
Web Sitesi:ahmetozsoydh.saglik.gov.trHata Bildir
39.79014832.827423

Kurum Hakkında

Ana binamızın inşaatı 1996 yılında HASVAK tarafından tamamlanmış olup, 2006 yılında Sağlık Bakanlığı’na 49 yıllığına devri ile hizmete başlamıştır. (Aynı kampüs içerisinde mülkiyeti hem Sağlık Bakanlığı’na hem de HASVAK’ a ait binalar bulunmaktadır.) Haymana Yolu Semt Polikliniği’nin yapım yılı 2007 olup kira yolu ile 2009 yılında hizmete başlamıştır. TOKİ Semt Polikliniğimiz ise 2011 yılında TOKİ tarafından yapılmış olup yine aynı yıl İl Sağlık Müdürlüğü’nden devirle alınarak Eymir Mahallesi Aile Hekimleri ile birlikte ortak kullanıma açılmıştır. 2015 Yılında da Halk Sağlığı Müdürlüğüne ait olan Gölbaşı 2 Nolu ASM’nin üst katında bulunan lojmanın 3 dairesi düzenlenerek ek hizmet binası olarak Hastanemizin İdari Birimleri taşınmıştır.

Yunus Emre Hizmet Derneği ve Gölbaşı Belediyesi'nin öncülüğünde, hayırsever Ülkü Ulusoy tarafından yaptırılan yeni poliklinik ve idari binamız 18.12.2017 tarihinde hizmete açılmıştır. Binamızda, 40 poliklinik mevcut olup, ayaktan hasta başvurularının tüm aşamaları burada gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 7000 m2 lik kapalı alan içerisinde poliklinikler dışında, İdari Birimler, Görüntüleme Ünitesi, Kan Alma Birimi, Odyometri gibi tetkik birimlerinin yanı sıra 100 kişilik Eğitim ve Konferans Salonu, Toplantı Salonu, Bayan ve Bay Mescitleri, hastalar için ferah bekleme alanları oluşturulmuştur.

Yeni poliklinik binamızın hizmete açılması ile birlikte Haymana Yolu Semt Polikliniğinde bulunan Fizik Tedavi Ünitemiz de, boşaltılan poliklinik binasına taşınmıştır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Küçük
★★★★★
Sayın fizik bölümünde çalışan doktorumuz Ali beye ekibi olan bütün hemşire arkadaşlara hastalara güler yüzlü yaklaşan Şenay hanıma fizikte görev alan Sevgi hanıma diğer yardımcı personel arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım ayrıca hastane başhemi beyfendiye hastanesini en iyi şekilde adepte ettiği için sonsuz şükranlarımı sunarım. hasta olup iyileşen Hüseyin Küçük saygılarımla.
Ali Elüman
★★★★★
02/07/2012 tarihinde hastanenize rahatsızlığımdan dolayı yattım başta gögüs doktorumuz Sayın Sema Mullaoğlu'nun göstermiş olduğu ilgi alaka ve yataklı dahiliye bölümünün değerleri hemşirelerine, temizlik görevlilerine, güvenlik görevlerine teşekkür eder hepsine görevlerinde başarılar ve sağlıklı günler dilerim.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
2 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 321. Sok. No:50
Acıbadem Ankara Hastanesi
6.5 km. uzaklıkta
Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Oran
Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
7.8 km. uzaklıkta
İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran
Yeni Med Tıp Merkezi
8.8 km. uzaklıkta
Dikmen Caddesi No:395 Çankaya
Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
9.4 km. uzaklıkta
Kızılcaşar Mah. 2744 Sok. No:1 İncek Gölbaşı
Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi
9.5 km. uzaklıkta
Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312
Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
9.5 km. uzaklıkta
Nacı Çakır Mah. 761. Sok. No:2 Dikmen