Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Bahçelievler Mah. 321. Sok. No:50
Telefon:0 (312) 485-2745
Web Sitesi:golbasiadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.78253832.806717

Kurum Hakkında

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 02-01-2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz.

Gölbaşı ADSM 17 mayıs 2021 tarihinde hayırsever Ülkü Ulusoy tarafından yapılan 4 katlı yeni binasında 59 ünit 15 uzman diş hekimi 56 diş hekimi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Haymana, Bala ve Çayyolu semt polikinikleri ile birlikte ağız ve diş sağlığının her alanında hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, güvenilir, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflenmektedir.

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek önce insan temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No:134
Acıbadem Ankara Hastanesi
7.7 km. uzaklıkta
Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Oran
Mia Tıp Merkezi
8.2 km. uzaklıkta
Kızılcașar Mah. 4528 Sok. No:5 İncek Gölbaşı
Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
8.4 km. uzaklıkta
Kızılcaşar Mah. 2744 Sok. No:1 İncek Gölbaşı
Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
9.2 km. uzaklıkta
İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran
Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
9.3 km. uzaklıkta
Kızılcaşar Mah. 23 Nisan Cad. 2705 Sk. No:20 İncek