Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Gürsu
Adres:Zafer Mah. Mehmet Müezzinoğlu Cad. No:52
Telefon:0 (224) 371-7795
Web Sitesi:gursucuneytyildizdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.22543229.173367

Kurum Hakkında

Hastanemiz arsa üzerinde 13.10.2015 yılında temelleri atılarak yapımı tamamlanmış ve 22.10.2016 tarihinde Gürsu İlçesi’nde Zafer Mahallesinde, Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi olarak 75 yatak sayısı ve idari, teknik, mali ve sağlık işler olarak hizmetine başlamıştır. Hizmet binası; toplam arsa alanı 20.001 metrekare, bina oturum alanı 2968 metrekare ve kapalı alan 12706 metrekare olup, dört bloktan oluşmuştur.

Hastanemiz 2 branşta yataklı hizmetler, 17 branşta poliklinik hizmetleri, 24 saat acil servis ve cerrahi müdahale hizmetlerinin yanında; Endoskopi, Sistoskopi, Kolonoskopi, Gastroskopi, Rektoskopik işlemler, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonlarıyla, EFOR, EKG, EEG, EMG, USG, Solunum Fonksiyon Testi, Odyometrik Değerlendirme, Yenidoğan İşitme Tarama Testi, NST hizmetleri gibi Ayaktan Teşhis ve Tedavi hizmetlerini vermektedir. Kan Alma, Kan Transfüzyon Merkezi, Gebe İzlem, Bebek İzlem, Anne Bilgilendirme, Sosyal Hizmetler, Organ Bağışı Birimi ve Evde Bakım hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmekte olup, bu çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek daha fazla hizmet sunmayı planlamaktadır.

Hastanemizde 1. Basamak Genel Yoğun Bakım standartlarına sahip 4 yataklı yoğun bakımımız ve 6 yataklı 2. Basamak Yoğun Bakımımız hizmet vermektedir. Ameliyathanemizde 3 Genel Ameliyat Salonu, Doğumhane Salonu ve 75 klinik yatağı kapasitesi ile hastane binamız, sağlık, idari, mali ve teknik hizmetlerle personeliyle hizmetine devam etmektedir.

Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak hizmet vermek, hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek, her gün daha çok çalışma, azim ve kararlılığı içindedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi, Bursa ili Gürsu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nedim Kurtoğlu
★★
Görüntü var sağlık personeli yok.

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795 Yıldırım
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
5.8 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:1/2
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
5.8 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı
Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
6 km. uzaklıkta
Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
6 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.
Medicabil Yıldırım Hastanesi
6.3 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
6.4 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52