Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795 Yıldırım
Telefon:0 (224) 222-0777
Web Sitesi:www.turanturan.com.trHata Bildir
40.19777529.1728

Kurum Hakkında

Bursa’da 1999 yılından bu yana kendini sağlığa adayarak Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlamış olarak faaliyet gösteren merkezimiz Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında Altıparmak ve Yıldırım Şubeleri ile Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak hizmet vermektedir.

Dr. Kayhan Turan öncülüğünde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması, tanı ve tedavide seçeneklerin birlikte ve en iyi şekilde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamaktır. Merkezimizin kurucu hekimlerinin aynı zamanda aktif çalışan uzmanlar olması, sürekli yakın gözlem ve deneyim ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değiştirme, uygulama aşamalarında hızlı esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Doktorlarımız her biri kendi alanında uzman olup, tıpta sürekli eğitiminin önemine inanmaktadırlar. Bu nedenle merkezimiz bünyesinde devam eden iç eğitim programlarımızın yanı sıra, hekimlerimiz sıklıkla Amerika Birleşik Devletleri’nde toplantı ve kurslara katılmaktadırlar. Böylece hem teknolojik yenilikler, hem de kemik kas eklem sorunlarının tanı ve tedavisindeki son gelişmeler merkezimizde hastaların hizmetine sunulabilmektedir.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak amacımız hastalara en kısa sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hastaların her birinin sorunlarını detaylı ve en geniş tıbbi perspektif içinde değerlendirerek, tedavide kesin ve kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı; ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, radyoloji(röntgen, açık MR) bölümleri ile hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tc.Yörükkızı
★★★★★
Herkese tavsiye ederim. Çok sıcak samimi mükemmel çalışanları ve doktorları var özellikle doktorum Uzm Dr Mehmet Ali Biçer ve fizik doktorum Ayşenur hanıma çok teşekkür ederim. Hastaneyi kuranlardan, güler yüzlü çalışanlarından çok memnunum. Allah hepinizden razı olsun... Mükemmelsiniz... Yurdanur Çelik...

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Mehmet Müezzinoğlu Cad. No:52
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:1/2
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.
Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
4.6 km. uzaklıkta
Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Medicabil Yıldırım Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
5.2 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52