Harput Devlet Hastanesi

Harput Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Harput Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. İnönü Cad.
Web Sitesi:harputdh.saglik.gov.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.68360939.223628

Kurum Hakkında

Harput Devlet Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nin hizmete girmesi ile birlikte Harput Devlet Hastanesi kapanmıştır.

1969 da Elazığ SSK Hastanesi olarak kurulan hastanemiz 2005 yılında Sağlık Bakanlığına Elazığ Harput Devlet Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmiştir.

Hastanemiz 317 yatak, 45 poliklinik, 579 personeliyle birlikte sağlık hizmeti vermektedir. Arsa yüzölçümü 25900 m2 bina toplam inşaat alanı 17499m2 olan hastanemiz 1993 yılındaki ek bina yapımı, tadilat ve yenileştirmeler sonucu toplam 4 ana bloktan oluşmaktadır.

Hastanemize 2004 yılında Bebek Dostu Hastane ünvanı verilmiş, 2005 yılında Hasta Hakları ve Hekim Seçme Uygulamasına başlanması ile hastanemizde yaşanabilecek hasta hakları ihlalleri ile birlikte ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi, sağlık hizmetlerinin hasta memnuniyetine uygun ve insan onuruna yakışır bir şekilde sunulmasını ilke edinmiştir.

Harput Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Harput Devlet Hastanesi, Elazığ şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Harput Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Harput Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Harput Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Harput Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Harput Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71
Elazığ Hayat Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47
Pedatem Psikiyatri Merkezi
860 metre uzaklıkta
Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1
Elazığ Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Üniversite Mahallesi Koşu Sokak No:59
Fırat Üniversitesi Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Üniversite Mah. Yahya Kemal Cad. No:25
Medical Park Elazığ Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5
Universalgöz Elazığ Göz Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Sürsürü Mah. Malatya Cad. No:1 Merkez