İBB Tozkoparan Tıp Merkezi

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi
Kurum Adı:İBB Tozkoparan Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Tozkoparan Mah. Sulhi Garan Cad. Hayat Sok. No:10
Telefon:0 (212) 449-7450
Web Sitesi:saglik.ibb.istanbulHata Bildir
41.0150128.892568

Kurum Hakkında

İstanbul halkına halkına ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini sağlama misyonuyla 2009 yılında kurulan Tozkoparan Tıp Merkezi; 3 farklı branşta; 3 Uzman Hekim, 24 Yardımcı Sağlık Personeliyle; Muayene, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Müdahale ve Müşahede, Laboratuvar ve Görüntüleme hizmeti vermektedir.

Ana ilkemiz çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla hastalarımıza azami faydayı sağlayarak gerekli tıbbi teşhis ve tedavilerini gerçekleştirmektir. Hastalarımızın kendilerini aile ortamının sıcaklığı ve rahatlığında hissetmesini sağlayan güvenilir, anlayışlı, sevecen tıbbi kadromuzla; her zaman dürüst, güvenli ve yeterli sağlık hizmetini dil, din, ırk ve renk ayırımı yapmaksızın vermek her zaman öncelikli amacımızdır.

Branşlar
  • Çocuk Sağlığı
  • İç Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İBB Tozkoparan Tıp Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muhammed Armutcu
S*** *** isimli fizik tedavi doktoru bu Ülkenin neden gelişemediğinin en somut örneklerindendir. Hastaya karşı saygısızlık yukardan bakma kovarcasına muamele etme ne ararsan var. Kendisiyle 10 dk görüştüm fizik tedaviden vazgeçtim pisikolojik tedavi almaya karar verdim bana iliklerime kadar devlet hastanesinde olduğumu hissettiren bu sözde doktordan en kısa zamanda şikayetçi olup kendisine dava açacağım.
Maksut Acar
★★★★★
Tozkoparan tıp merkezine, tüm çalışanlarına ve özellikle dahiliye doktorumuz Nalan hanıma gösterdiği özverili çalışmaları için teşekkürü bir borç biliyorum sağolun dr hanım elleriniz dert görmesin...
Seniz Kalafat
★★★★★
Nalan hanım güler yüzlü hastalarıyla çok ilgili alçak gönüllü kendisine çok çok tşklr iyiki varsınız. Sevgilerimle yolunuz daima açık olsun.
Emel Akcan Tufan
★★★★★
Nalan hanım çok sevgi dolu ve ilgili bir doktor teşekkür ediyoruz. Hemşireleri ve tüm çalışanların emeğine sağlık.

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:94
Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
1.8 km. uzaklıkta
Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107
Sante Plus Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Çırpıcı Mh.Turan Güneş Cd. No:117
Memorial İstanbul Hizmet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No:2-4
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
E-5 Karayolu Üzeri Güneş Sok. No:2
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Ünlü Sok. No:4