Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:94
Telefon:0 (212) 558-3232
Web Sitesi:esnan.com.trHata Bildir
41.01020128.908956

Kurum Hakkında

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 4. şubemiz olarak hizmete başlayan Topkapı – Cevizliğibağ kliniğimiz İstanbul'un en kolay ulaşılabilen bölgesindedir. Metrobüse ve Beşiktaş - Karaköy - Eminönü - Sirkeci - Sultanahmet - Fatih güzergahları üzerinden gelmekte olan tranvay hattına çok yakın konumdadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde tedavi memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi), konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji(diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
 • Cerrahi Tedaviler
 • İmplantoloji
 • Ortodonti
 • Estetik Diş Tedavileri
 • Genel Anestezi
 • Pedodonti
 • Kuron Köprü Protezler
 • Total Parsiyel Protezler
 • Konservatif
 • Endodonti
 • Diş Beyazlatma
 • Periodontal Tedaviler

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Murat Çelebi
★★★★★
Doktor Hüseyin işinde çok iyi ilgili kesinlikle tavsiye ederim.
Ömer Akdoğan
★★★★★
Dört aylık implant tedavisi sonunda dişlerim takıldı. ESNAN Topkapı ekibine çok teşekkür ediyorum gerçekten tüm ekip işini çok iyi yapıyor.
Angela Ciotta
★★★★★
Je remercie du fond du coeur le Dr kamer ainsi que son assistante herdem pour se magnifique travail j'en suis ravi je remercie aussi l'accompagnatrice Caruana Jean.
(Google tarafından çevrildi) Dr Kamer ve asistanı Herdem'e muhteşem çalışmaları için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim Memnun oldum Rehber Caruana Jean'e de teşekkür ederim.
Enes Özveren
★★★★★
Çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı Filiz hanıma ve Hüseyin beye. Gerçekten işlerinde çok iyiler.

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
Hastane olarak projelendirilip inşa edilen ender sağlık kuruluşların Özel Avrasya Hastanesi 6 branşta 50yi aşkın uzman ve akademik kariyerli hekimiyle kesintisiz hizmet vermektedir.
Biruni Üniversitesi Diş Hastanesi
Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi uluslararası platformda başarılara imza atmış ve özellikli branşlarda uzmanlaşmış güçlü akademik kadrosu, uzman doktorları, tecrübeli sağlık çalışanlarıyla hastalara nitelikli sağlık hiz
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 yılından bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir.
İBB Tozkoparan Tıp Merkezi
İstanbul halkına halkına ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini sağlama misyonuyla 2009 yılında kurulan Tozkoparan Tıp Merkezi; 3 farklı branşta; 3 Uzman Hekim, 24 Yardımcı Sağlık Personeliyle; Muayene, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyo
Koç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesinin araştırma ve eğitim hastanesi olup yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde hizmet vermektedir.
Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1555 yılında yaptırılan Süleymaniye Külliyesi içinde yer alan ve ülkemizin en eski hastanelerinden biri olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kazlıçeşme
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Özel Erkli Diyaliz Merkezinde deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Balıklı Rum Hastanesi
Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır
Özel Sante Plus Hastanesi
Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉