Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
Kurum Adı:Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107
Telefon:0 (212) 665-5050
Web Sitesi:www.avrasyahospital.com.trHata Bildir
41.00317128.906741

Kurum Hakkında

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Avrasya Hastanesi, Hastane olarak projelendirilip inşa edilen ender sağlık kuruluşlarından biridir. Bu özelliğiyle sayılı özel hastaneler arasında yer alan hastanemiz 1999 yılında İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde hizmete girdi.

17000 metrekare kapalı alana sahip, 120 yataklı tek kişilik odalar, tam donanımlı 30 poliklinik odası, özellikli 6 ameliyathanesi, 51 yataklı yoğun bakım servisleri, 3 doğumhanesi, özel ambulansı, 150 araçlık özel otoparkı ve bol yeşil alana sahip çevresi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ülkemizin Onkoloji Merkezi olan ilk özel hastanelerinden biridir. Onkoloji Merkezimizde bulunan IGRT özellikli Lineer (Linak) akseleratör, Cobalt 60 radyoterapi cihazlarımızla kanserli hastaların ışın tedavileri yapılmaktadır.

Mikrocerrahi ve KVC ameliyatlarının yapılabildiği 6 özellikli ameliyathanesi ile Avrupa ve Amerikadaki benzer hastanelerde bulunan pozitif basınçlı yüzde yüz temiz hava sirkülasyonlu, kondaktif zemin kaplamalı ameliyathaneler Türk tıbbına hizmet etmektedir. Endoskopi ünitemizde ERCP dahil Gastroskopi, Kolonoskopi, Rektoskopi, Bantligasyon gibi çeşitli endoskopik girişimler yapılmaktadır. Üroloji polikliniğimizde hizmet veren taş kırma ünitesi ile özel ve kurum hastalarına hizmet verilmektedir. 128 Kesitli BT Anjiyo, MR 1, 5 Tesla Cihazı ve CR sistemi ile Tomografi ve röntgen görüntüleri internet kanalıyla tüm dünyadaki hekimlerle paylaşılabilmekte ve konsülte edilmektedir.

Tıbbi tetkik ünitelerimizin önemli bir bölümü olan laboratuarlarımızda biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji incelemeleri yapılmaktadır. Yeni doğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım ünitelerimiz mevcuttur.

Hastanemizin misyonu; nitelikli uzman kadrolarımız ile bireylerin teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetlerini kapsayan uygulamalarımız ile değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kaliteli ve ekonomik olarak sunmak olarak belirlenmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özge Hüseyin
★★
Yoğun bakım gerçekten hiç steril değil. Babaannemi ziyaret etmek isterken sadece ayağıma galos giydim birde steril su sıkıldı elime ağzıma ne yüz maskesi verildi ne önlük... Maske istediğimde de hasta bakıcı hastaysan takarsın dedi... Ne olursa olsun orası yoğun bakım ünitesi ve bu teçhizatların tam olması gerekir... İlla hasta mı olmak gerekir maske takmak için...
Meltem Ayşe Şahin
1 mayıs 2013 te hastaneniz erişkin yoğun bakımına yatana annemi ne yazıkki 5 mayıs gecesi kaybettik. Yoğun bakımınızın dünya standartlarında olduğunu yazıyorsunuz fakat ziyarate girerken sadece galoş giydirmek yeterlimi? Ölen bir insanın dinimizce çenesi bağlanması gerekirken maalesef benim annemin çenesi bağlanmadığı gibi ağzına sargı bezini tıkayan bir zihniyeti yoğun bakımda çalıştırmanız mantıklımı sizce? Tüm çevreme hastanenizde yapılanları anlatmayı kendime görev edineceğim belki çalışan elemanlarınıza yapılması gerekenleri anlatırsınız.
Seval Bal Karaman
Kanser hastalarından katılım payı alınmayacak deniyor fakat bu gün kanser hastası olan anneme pat (vücut taraması) yaptırabilmek için sevk ücreti 250 tl ödedim bu nasıl bir uygulama...
Müşerref Şahin Gültepe
★★★★★
Çok iyi bir hastane her açıdan. Bütün dr larımıza tşk özellikle Orçun Beye

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 4. şubemiz olarak hizmete başlayan Topkapı – Cevizliğibağ kliniğimiz İstanbul'un en kolay ulaşılabilen bölgesindedir.
Özel Yeşiltepe Polikliniği
1997 yılında Zeytinburnu’nda faaliyete geçmiş olan Yeşiltepe Polikliniği, uzman hekimleri, modern ekipmanları ve güleryüzlü hizmetiyle İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşlarından biridir.
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Özel Erkli Diyaliz Merkezinde deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Biruni Üniversitesi Diş Hastanesi
Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi uluslararası platformda başarılara imza atmış ve özellikli branşlarda uzmanlaşmış güçlü akademik kadrosu, uzman doktorları, tecrübeli sağlık çalışanlarıyla hastalara nitelikli sağlık hiz
Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1555 yılında yaptırılan Süleymaniye Külliyesi içinde yer alan ve ülkemizin en eski hastanelerinden biri olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kazlıçeşme
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 yılından bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir.
Özel Balıklı Rum Hastanesi
Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır
Özel Sante Plus Hastanesi
Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına cevap verec
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉