İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zuhuratbaba Mahallesi, Doktor Tevfik Sağlam Caddesi, No.26
Telefon:0 (212) 572-8293
40.98971028.858836

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1908 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak Beyoğlu Kuledibinde Emrazı Zührevi hastanesi olarak kurulmuştur.

Bilahare 1918 yılında Hasköy'e nakledilmiştir. Hasköyden yeri olan Cankurtaran'a nakledilmiş ve belediyeye bağlı olarak 1982 yılına kadar çalışmış ve yine aynı sene yapılan bir protokol ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

Eminönü Cankurtaran semtinde bulunan hastane binası, Büyükşehir Belediyesi'ne ait olduğundan, İl Sağlık Müdürlüğü'nün uygun gördüğü şekilde boşaltılarak 15-03-2009 tarihi itibarıyla Bakırköy Lepra Hastanesi bahçesindeki binada hizmetine devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Randevuİstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayfer Aköz · 24 Aralık 2015

Merhabalar hocam ben Ayfer Aköz annemin senelerdir ağzında çok kötü yaralar çıkıyor. bir sürü doktora götürdük kortizon ilaçları kullanıyo fakat yaralar tamamen kapanmıyor tekrar oluyo nedenini hiç bilmiyoz size getirmek istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim suan ağzında çok oluştu tekrar yaralar hiç birşey yiyemez hale geldi saygılar

Fatih Mehmet Karakurt · 17 Ocak 2015

mhrs sisteminde cildiye merkez poliklinikleri 1,2,3 diye gidiyor. bu üç polikilinikte aynı yer mi? farklı adresler mi ?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Tevfik Sağlam Cad. No:26/4

Memorial Bahçelievler Hastanesi

690 metre uzaklıkta

0212) 314 66 66

Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11

Medical Park Bahçelievler Hastanesi

770 metre uzaklıkta

Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü

Çamlık Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46