İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Onkoloji Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 656 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Onkoloji Merkezleri Listesi

Bakırköy
Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi
Sante Onkoloji Merkezleri'nden biri olan Bakırköy'de radyoterapi planlaması ve tedavileri yapılmaktadır.
Maltepe
Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
İstanbul Onkoloji Hastanesi binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran hastane binası standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.
Şişli
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi
Mecidiyeköy'deki İstanbul Onkoloji Merkezimizde lineer akseleratör ve kobalt ile sunulan radyoterapi olanaklarının yanı sıra kemoterapi uygulaması da yapılmaktadır.
Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi
Surgimed Clinic sindirim sistemi kanserlerinde onkolojik cerrahi konusunda multidisipliner yaklaşımıyla 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Üsküdar
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler İstanbul Hastaneleri

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiy...

16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır....

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tar...

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir....