Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Dulkadiroğlu
Adres:İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. 10. Sok. No:6
Web Sitesi:www.hayathastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.57753236.928832

Kurum Hakkında

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

3000 metrekare kapalı alanda 18 Doktor, 40 Hemşire ve Sağlık Personeli, 80 Personel, 29 Yatak Kapasitesi, 2 Ameliyat Salonu, 2 Doğum Salonu, Dahili Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Yeni doğan Yoğun Bakım, Acil ünitesi, Acil Gözlem Odası ile hizmetinizdeyiz.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi olarak uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde bir çok branşta özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz siz değerli halkımızın verdiği güvene layık olmak üzere atılımlarına hızla devam etmektedir.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sular Vatan Hastanesi
310 metre uzaklıkta
Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12
Uğur Göz Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15
Megapark Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6
FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
720 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26
12 Şubat Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50
Sular Akademi Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. 78001. Sok. Tren Garı Karşısı