Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Karabük
İlçe:Merkez
Adres:Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2
Telefon:0 (370) 424-2096
41.19408732.612655

Kurum Hakkında

Bakanlığımızın 06-10-2006 tarih ve 7947 sayılı olurları ile kurulan, 30 Ünit kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hürriyet Mah. Zonguldak cad. Çağrı Yapı Kooperatifinde 3600 m2 alanda 1-2. katta hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz İlimizde bulunan tüm Diş Hekimliği hizmetlerini tek çatı altında toplayarak, 07-05-2007 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimizde Mayıs 2008 itibariyle "Hekim Seçme Hakkı" uygulanmaya başlanmıştır. Bu uygulamayla hastalarımızın bütün tedavi süreçlerini seçtikleri aynı hekim gerçekleştirebilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karabük şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKarabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

450 metre uzaklıkta

Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)

Universal Karabük Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Yenişehir Mevkii Sağlık Sokak No:1

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1

Medikar Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7

Safranbolu Devlet Hastanesi

8.9 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Sağlık Sok. No:42

Karabük Yenice Devlet Hastanesi

25.8 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1