Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kurum Adı:Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Umuttepe Yerleşkesi Eski İstanbul Yolu 10. Km
Telefon:0 (262) 303-7575
Web Sitesi:hastane.kocaeli.edu.trHata Bildir
40.82524129.918141

Kurum Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Aralık 1994 tarihinde SSK Kocaeli (Sopalı) Hastanesinde hizmete başlamıştır. 17 Ağustos 1999 tarihli Deprem sonrasında barakalarda hizmet vermeye devam etmiştir. Hastanemiz 2002 yılında hastane bahçesindeki Rotary binasına geçerek 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermiştir. 18 Haziran 2005 tarihinde Umuttepe yerleşkesine Suudi Kalkınma fonu yardımıyla en son teknoloji ile yapılan yeni binasına taşınmıştır.

Polikliniklerde günde ortalama 2000 kişiye hizmet verebilecek şekilde düzenlenmiştir. Hastanemiz yatak kapasitesi 700 olup, 49 yatak yoğun bakım yatağı olarak kullanılmaktadır. Hasta yatak odalan 1 ve 2 kişilik olup, her odada banyo ve WC mevcuttur.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İclal Kübra Akbaş
Ya ramotolojiden randevu almaya çalışıyorum kaç gündür nasıl bir sistem bu telefonları kimse açmıyor, açın bi bilgi verin ölcekmisiniz ya. Hastaneye gittim internet adresinden alcaksınız diyor tc mı yazıyorum hata veriyor. İnsanları böyle uğraştırmaktan zevk mi alıyosunuz. Bölüm sadece umut tepede olmasa adımımı bile atmam ya bu kadar ulaşılmazmışınız. Alt tarafı o tele cevap verp randevu olup olmadığını söyliceksiniz ne için para alıyorsunuz acaba orda.. Çalışana he zaman saygım sonsuzdurda işini yaptığı sürece. işim belki acele insanın hayatıyla oynuyorsunuz. Bu kadar mağdur edilmemeli insanlar. Kendi yakınlarınız olduğunda direk randevu ayarlıyosunuz bizim bi yakınımız yok diye mi suçlu oluyoruz....
Oktay Özer
★★
Yanlış uygulama var telefonla randevu alıyorsun tekrar sıraya girip kayıt yaptırıyorsun randevu saatide geçiyor. Madem tel ile randevu veriyorsun bir daha niye sıraya sokuyorsun?

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kocaeli Devlet Hastanesi
6.6 km. uzaklıkta
Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.
İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi
6.8 km. uzaklıkta
Cedit Mah. Halit Molla Sok. No:7
İzmit Seka Devlet Hastanesi
7 km. uzaklıkta
D-100 Karayolu Üzeri Yenidoğan
Dünyagöz Hastanesi İzmit
7 km. uzaklıkta
Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
İzmit Kardiyoloji Merkezi
7 km. uzaklıkta
Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C
İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
7 km. uzaklıkta
Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10