Özel Mediza Hastanesi

Özel Mediza Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mediza Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ağrı
İlçe:Doğubeyazıt
Adres:Büyük Ağrı Mah. Çevre Yolu Bulvarı No:330
Telefon:0 (472) 312-2144
Web Sitesi:www.medizahospital.comHata Bildir
39.70811443.052027

Kurum Hakkında

Özel Mediza Hastanesi, Ağrı ili Doğubeyazıt ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Mediza Hospital Ağrı Doğubeyazıt'ta 16.000m2 alan üzerine kurulu, bölgenin en büyük özel hastanesi olarak faaliyet vermektedir. 50 yatak kapasiteli Mediza Hospital 12 poliklinik, ameliyathane, kadın doğum ve acil servisi ile hizmet sunmaktadır.

Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan grubumuzun bugünlere gelmesi, mevcut hizmet standardına ulaşması uzun, yorucu, keyifli, birçok fedakarlıkları içinde barındırır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mediza Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Cemile Çapar
★★★★
17.02.2022 burun ameliyatımı oldum. Yerel telefon çalışmıyor ama cep telefonlarından ulaşılabiliyor. Kbb doktoru Nihat bey in yaklaşımı teşhis ve tedavisi konuşması durumları izah etmesi çok güzel memnum kaldım. Ama yatış durumda hastane olarak bi tık daha güzel olabilirdi. Aklımda bi çok soru işareti ile ameliyat olmama rağmen gerçekten çok memnun kaldım artık daha rahat ve temiz nefes alabiliyorum.
Belinay Çetin
Hastane sekreterlerinin erkek görmemiş gibi halleri gerçekten içler acısı. Çok laubali ve insanı süzen dedikoducu halleri var. Eşinizle giderken biraz düşünün. Ya da bu çalışanlara çeki düzen verin. Özel hastanesiniz ama elit olmaktan bi habersiniz.
Azad Özer
Madem telefonlar açılmıyor kapatın.
Ziyattin Doğan
Hamileliğim süresince kadın doğum doktoru *** beye ara ara gidebildim. Doktorum farklı bir ildeydi. Kendisine sordum eğer olurda gece gelirsem sezeryan veya doğuma gelebilir misiniz diye. Evet evet dedi. Doğumu bu hastanede yapmaya karar verdim bende. Sancılarım sıklaşınca ve dayanılmaz hale gelince gece gittik. Ebe herhangi bir kontrol yapmadan keyfi istiyosun doktoru bunun için çağırmam doktor sinirlenir vs dedi. Tartıştık biraz bana sabahı beklememi söyledi (şaka gibi ama) ben itiraz ettim bakın *** kabul etmeseydi doktorum *** beydi o zaman burayı tercih etmezdim dedim. Aldığım cevap o para alıyo tabi gelir oldu. Mesele medizanın daha az para almasıymış demekki. Ve daha sonra artık dayanamaz hale gelince devlet hastanesine gittik ve bebeğimin sıkıştığını öğrendim. Çok şükür sağlıkla kucağıma aldım. Gerekli yerlere şikayetimi yaptım. Ama o ebe de doktor da ekstradan Allah'ından bulsunlar. Sizde hastaneyiz diye dolanmayın ortalıkta. Kimse de boşuna para verip gitmesin bu kuruma. Facebook kullanmadığımdan ismim farklı geçecektir doğrusunu yazayım. Oya Doğan Koçyiğit
Zeynep Çelik
★★★★★
Kadın doğum doktoru Metin hoca, çok iyi bir doktor, kendini çok rahat ifade edebiliyorsun, çok sabırlı bir hoca, ama en son gelen hocaya, sinirli demişlerdir de inanmamıştım, kendini çok kasıyorsun onun yanında, yani tavsiyem Metin hoca.
Fadime Güçlü
★★
Bende hiçbir şekilde memnun değilim asistanlarından.
Onur İnanç
Acilde ne hiç biri bi işe yaramıyor ve üstelik onlar bize yardımcı osacağına ben onların gel git ayaklarını yapıyoruz ağustos 2 bugün ve hepsinden şikayetçiyim bayanlarlar bayan ilgilenmesi lazım erkek ilgileniyor bu nedir bu lanet gelsin Medize hastanesi Ağrı Doğubayazıtta
Ercan Öncü
Çocuk doktorunuz ve kadın hastalıkları doktorunuzun yanlış teşhis ve tedavisi sonrası çocuğumu kaybetmek üzereydim. Hiç bir sorunu yok dediğiniz çocuğum ADÜ Üniversitesi hastanesinde 1 haftada 3 beyin ameliyatı geçirdi. Halende hayatı tehlikesi var. Bu ihmalkarlığınız için gerekli mercilere ayrıca şikayette bulundum. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Bu insanlar sizlere güvenerek geliyor.
Arif Caliskan
Telefona cevap verilmeyecekse iptal edin.
CaNsu Özdmr
★★★
Doktorları bilmemde doktorların yanındaki asistanların bir işe yaradığı yok sıra düzenine hiç önem verilmiyorlar boş boşa fiş alıyor insan iki kere çocuk polinikiligene geldim ikisinden de sıraya göre almadılar özellikle çocuk poliklinik asistanı kendini birşey sanıyor.
Muhammed Sankur
★★
Hastane numarası veriyorsunuz bari telefonlara cevap verin.
Feyzullah Çelik
★★★
Bu hastanenin telefonlari 24 saat neden meşgul çalıyor telefonlarınız degişti ise güncelleyebilir misiniz?
Hayriye Gülcü Er
★★★★★
İlgili ve işini bilen personeli olan bir hastanedir..
Cengiz Y.
★★★★★
Doktorlar gerçektende çok ilgililer, güvenle gidebilirsiniz.

Özel Mediza Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Mediza Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 90 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Güven Tıp Merkezi
Özel Güven Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Güven Tıp Merkezi Ağrı'da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezinde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ayrıca ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Haziran 2018 yeni hastane binasına taşınan Ağrı Devlet Hastanesi, üniversite hastanesi statüsüne kavuşmuş ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Hamur Devlet Hastanesi
Hamur Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Hamur İlçe Hastanesi Ağrı Merkeze 12km uzaklıkta, köylerle beraber 18000 nüfusa sahip olan Hamur ilçesinde Sağlık Bakanlığının olurlarıyla 18/05/2011 yılında hizmete açılmıştır.
Taşlıçay Devlet Hastanesi
2001 yılında şehir merkezinde Taşlıçay İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 8723 m2 alana kuruludur.
Tutak Devlet Hastanesi
Tutak Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Hastanemiz ilçe Van yolu üzeri Jandarma Komutanlığı yanında olup 06.11.2014 tarihinde 25 yataklı eski hizmet binasından taşınarak 30 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Eleşkirt Devlet Hastanesi
Eleşkirt Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Bakanlığımız tarafından yaptırılan hizmet binası 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet binamız teknolojik alt yapı sistemi ve özgün görünümü ile 6146 metrekare kapalı kullanım alanı ve 50 yatak kapasiteye sahiptir.
Kağızman Devlet Hastanesi
Kağızman Devlet Hastanesi
50 km. uzaklıkta
2017 yılında temeli atılan Kağızman ilçesine 100. yataklı devlet hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 11 bin 50 metre kare kapalı alana sahip 5 katlı içerisinde acil servis, doğumhane, 4 masa ameliyathane bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mediza Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉