NPSUAM Feneryolu Polikliniği

NPSUAM Feneryolu Polikliniği
Kurum Adı:NPSUAM Feneryolu Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu
Telefon:0 (216) 418-1500
40.97902429.045752

Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamak amacıyla yola çıktık.

Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji birlikteliğini gerçekleştirerek tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşımı Türkiye'ye taşımaya devam ettik.

2003 yılı Şubat ayında Feneryolu'nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, hemen arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Kliniğimizde bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu alanda en geniş hizmeti sunmaktan mutluyuz. Psikiyatri Birimi, Çocuk Psikiyatri, Klinik Psikoloji, Çocuk Psikolojisi, Aile Psikolojisi, Gençlik Psikolojisi ve Nöroloji birimleri olarak hizmet sunuyoruz.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. NPSUAM Feneryolu Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

NPSUAM Feneryolu Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

NPSUAM Feneryolu Polikliniği 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

MedAmerikan Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:130 Feneryolu

Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

300 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:150 Feneryolu

Sante Tıp Merkezi

360 metre uzaklıkta

Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy

Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

380 metre uzaklıkta

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

Kalamış Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56