Kahramanmaraş Onikişubat devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Onikişubat ilçesinde 8 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Kahramanmaraş İli Onikişubat İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

400 yataklı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Avşar Kampüsünde bulunan 600 yataklı yeni binasından hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Megapark Hastanesi

Megapark hastanesi Kahramanmaraş’ın en fazla yatak kapasiteli özel hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır.

Özel Sular Vatan Hastanesi

Özel Sular Vatan Hastanesi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerle kadrolaşmıştır.

Özel Marash Life Hospital Hastanesi

Özel Marash Life Hospital kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş yönetim kadrosu ve personeli ile eski Maremar Tıp Merkezi binasında hizmet sunmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Uğur Göz Hastanesi

Uğur Göz Hastanesi 5 katlı, 2 ameliyathanesi, 22 özel odası, son teknolojiye uygun cihazları, otoparkı ve 24 saat göreve hazır ambulans hizmeti ile göz hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi ek hizmet binası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek bir hizmet vermektedir.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi

Nükleer Tıp alanında faaliyet göstermek üzere Kahramanmaraş'ta ikinci şubesini açan Gama Tıp, Kahramanmaraş'ta hizmet vermekte olan ilk ve tek nükleer tıp merkezi olma özelliğini sürdürmektedir.

Yeni Kahramanmaraş Hastaneleri

Özel Ceyhan Diyaliz Merkezi Elbistan ve çevre ilçelerden gelen tüm diyaliz hastalarına hizmet veren ...

Özel Marash Life Hospital kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş yönetim kadrosu ve personeli ile esk...

Özel Sular Vatan Hastanesi, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, konusunda deneyi...

Yorum ve Şikayetler
Mesut Yener · 16 Ağustos 2017

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kahramanmaraş Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastanesi acil servisinde o kadar kaliteli doktorlarımız varken keşke sağlık personel...

Seda Tolukan · 27 Mayıs 2017

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kızımın ayak bileğindeki şişlik sebebiyle kendini doktor sanan *** doktoru *** ***'a gittik sadece ayağına ve tansiyonun...

Perihan Aytekin Kara · 15 Kasım 2016

Özel Megapark Hastanesi
Niye psikiyatri uzmanınız yok...

İzmo Volkan · 31 Temmuz 2016

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Allah belasını versin *** *** mi ne kadın doğum uzmanı eşime bi sürü fırça atmış niye geliyorsunuz acile diye kendi dokt...