Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova
Kurum Adı:Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova
Telefon:0 (232) 278-8111
38.39418927.040679

Kurum Hakkında

AlfaGöz Tıp Merkezi; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca tarafından 2008 yılında İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Alsancakta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi taleplerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsancak şubemizi Balçova'ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi'ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun 6.yılında Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde kullandığımız tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojılerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aynur Evcen Şahin · 2 Ağustos 2018

Dr. Mehmet Mercan'a teşekkür ederim

Mehmet Ülkü · 5 Ocak 2018

Sayın Mehmet Mercan'a şükranlarımızı sunuyoruz Saime annemin göz ameliyatı ve sonrası bakımlarıyla ilgilendiği için.

Abdullah Mercan · 7 Eylül 2017

Dr. Abdullah Karaca'yı uzun yıllar takip ettim. Teşhis ve tedavisini çok isabetli bulmuştum. Ama bugünlerde kendisine ulaşıpda muayene olamıyoruz.

Burak Cem Ansi · 21 Mayıs 2015

Özellikle Dr. Cem Ansi'dan çok memnundum. Dilerim tekrar gelir.

Cemal Bilkay · 18 Aralık 2013

Henüz göz merkezinize gelmediğim için yorum yapamıyorum. İnternetten randevu almak istedim, böyle bir siteniz yok. Site açarsanız iyi olur. İyi günler.

Mukadder Sezen · 26 Eylül 2013

Caner Göz kapanmış, yerine Alfa Göz gelmişti. Tekrar caner göz geldiyse çok sevineceğim. Sebebi: hasta bildiği, tanıdığı. güvendiği hekimi arıyor.

Ismail Demirtaş · 22 Temmuz 2013

Temiz titiz ve güler yüzlü, gözle olan sorunların çözüldüğü yer. Güzel bir kuruluş ben çok beğeniyorum. Hizmet sunan tüm personeline teşekkür ediyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Monofiz Ftr Dal Merkezi

330 metre uzaklıkta

Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

750 metre uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

970 metre uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305

İlke Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Sarmaşık Caddesi No:11/A-B

Egesante Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A