Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi
Kurum Adı:Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Gazi Osman Paşa Mah. 5234 Sk. No:58/A
Telefon:0 (232) 262-2828
Web Sitesi:www.alfatipmerkezi.comHata Bildir
38.43468627.193799

Kurum Hakkında

Alfa Sağlık Grubu; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca tarafından 2008 yılında İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Alsancakta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi taleplerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsancak şubemizi Balçova'ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi'ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun 6.yılında Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde kullandığımız tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gökçenur Kılıç
Benim arkadaşımın annesine endoskopi yapıldı reflü dediler kadın uç ay sonra mide kanserinden öldü bütün iç organlarını sarmış bu kadar başarılılar sakın diyorum kimse kanmasın bunlara ben 2015 de epilasyon yazıldım parayı peşin ödedim daha bir işlem gördüm sene 2019 olacak ve beni Buca Bornova durmadan gezdiriyorlar paramı da iade etmiyorlar imere cimere şikayet ettim sadece bende değil 22 kişi epilasyon vakası dava açıcam
Begüm Erensayın
★★
Ben böyle yavaş bir yer görmedim. Saat 10.00 da randevu var saat 11.00 oldu hala muayene olamadım. Gündem güne daha da kötü duruma gidiyor. En azından randevu sistemini kaldırıp sıra numarası versinler çünkü değişen bişey olmuyor. Randevulu hastalar bekliyor.
Osman Sevilay Cüce
★★★★★
Mehmet Fatih hocaya cok teşekkür ederim beni tansiyondan kurtardı.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi
130 metre uzaklıkta
Gaziosmanpaşa mh. 5454 sk. No:23/3
Derman Tıp Merkezi
340 metre uzaklıkta
5453 Sokak No:24 Çamdibi
Egemen Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi
Onkomer Onkoloji Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No:78
Ata Sağlık Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1
Efes KBB Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Fatih Caddesi No:32 Mersinli