Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade
Telefon:0 (216) 651-8144
Web Sitesi:www.anatomica.com.trHata Bildir
41.02161929.040110

Kurum Hakkında

2005'te hizmete giren Bosphorus Anatomica Hastanesi, öğretim üyelerinden oluşan kadrosu, teknik altyapısı ile ABD'deki hastaneler örnek alınarak kurulmuştur. Gayrettepe ve Altunizade'deki iki ayrı merkezde hizmet veren hastanemiz: Kulak, Burun, Boğaz, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi gibi servislere sahiptir. Ayrıca ileri teknolojiye sahip tam donanımlı ameliyathanesi ile de kapsamlı hizmet sunmaktadır.

2011 yılında, Bosphorus Anatomica KBB bünyesinde sizlere daha geniş alanda hizmet sunabilmek amacıyla Bosphorus Anatomica Gayrettepe hizmete girmiştir. Gayrettepe merkezimiz, deneyimli kadrosu, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile sizlere dünya standartlarında KBB'nin yanı sıra Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi hizmetleri sunmaktadır.

MİSYONUMUZ:

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır

Yeni nesil uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye'de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane dolaşmak zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, hızlı ve özel çözümler bulabiliyor. Türkiye'de uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

HASTANE BİRİMLERİMİZ

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Uyku Laboratuarı, Ses Terapisi, Odyoloji ve Vestibuler Laboratuarı, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Burun, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

Hastanemiz, 1970 yılında Türkiye Sağır Dilsizler Cemiyeti bünyesinde, II. Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü önderliğinde hazırlık çalışması başlayan, Cumhuriyetimizin 50. Yılına armağan olarak, 1973 yılında İstanbul'da kurulan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı'nın güç ortaklarındandır. Vakıfla devamlı iletişim içersinde olan ve TİV'in düzenlediği aktivitelere katılan hastanemiz, vakfın bünyesindeki işitme ve konuşma engelli çocukların, periyodik olarak KBB muayenelerini yapmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayten Güven Çuhacı
Şu anda facebookta ücretsiz muayene ve tedavi sürecinin ücretsiz olduğunu yazan haber dolaşıyor. İncelemek için için sitenize baktım önceki sorulara da yanıt vermemişsiniz, yıl 2012, olumlu ya da olumsuz yanıt vermelisiniz. Ben de paylaşmayı düşünmüştüm, iyi ki araştırmışık.
Suzan Özlem Örten
Slm özel eğitimde çalışıyorum ve çok sayıda işitme engelli öğrencimiz var. Acun beyin açıklaması doğru mu acaba işitme engelli 18 yaş altı çocukların ameliyatı hastahaneniz de ücretsiz yapılıyormuş. Eğer öyleyse aileleri yönlendirmek isterim cevap yazarsanız sevinirim.
Emrah Yildirim
Slm ben Emrah ve kardeşimin kulak işitme ve konuşmada denge bozuklugu var. Acun beyin duyurusu üzerine çıktım bu yola sizlerden yardım bekliyorum.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 73 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Altunizade
130 metre uzaklıkta
Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
150 metre uzaklıkta
Mahir İz Cad. No:31 Altunizade Üsküdar
Altunizade Polikliniği
220 metre uzaklıkta
Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
270 metre uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade
Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
280 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
310 metre uzaklıkta
Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13
Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
330 metre uzaklıkta
Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade