Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe
Telefon:0 (212) 217-5000
41.06394129.001213

Kurum Hakkında

2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.

Genişleyen uzman kadrosuyla, gücüne güç katan Bosphorus Anatomica; Gayrettepe merkezinde, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet verecek. Hastane, Kulak Burun Boğaz alanlarının yanı sıra Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet sunuyor.

Altunizade Anatomica'nın başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz alanındaki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışını benimseyen Gayrettepe Anatomica'nın Plastik Cerrahi alanındaki hedefi ise, estetik kaygısı olan hastalarını; konforlu bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermek ve doğal bir görünüm sunmak.

Kulak Burun Boğaz (KBB) hastaları, günlük rahatsızlıkları için polikliniklere başvuran hastaların yüzde otuz üçünü oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji ile Plastik Cerrahi & Medikal Estetik uygulamaları gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bu iki alanda uzmanlaşmış olan hastanemiz, uzman ekibiyle uygulamaları geliştirerek sizlere bu hizmetleri daha da etkin şekilde sunma amacındadır. Ülkemizdeki hastaneler arasında uzmanlık hastanesi konseptiyle kendine saygın bir yer edinen hastanemizin hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulayıp, dünyadaki sayılı branş hastanelerinden biri olmak ve Türkiye'deki hastaneler için örnek oluşturmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erkan Durmaz · 31 Aralık 2016

0 18 yaş arası çocukların ameliyatları ücretsizmiş öyle bir bilgi aldım caliş için doğruluk payı varmı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Cemil Aslan Güder Sok. No:8 Gayrettepe

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Hospitadent Mecidiyeköy

400 metre uzaklıkta

Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy

Intertıp Üroloji Kliniği

410 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Dora Hospital Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7 Fulya

Kadıoğlu Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

580 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy