Özel Arce Diyaliz Merkezi

Özel Arce Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Arce Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Bandırma
Adres:Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116
Telefon:0 (266) 714-1428
40.35621027.944238

Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Balıkesir İlinin Bandırma İlçesinde Yaklaşık olarak 11 yıldır faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz tarihten bu zamana tüm böbrek yetmezliği problemlerinizde sizlerin yanında olan Özel Arce Diyaliz Merkezi, hizmet kalitesini arttırarak hep daha iyiyi hedefleyerek, hizmetine devam etmektedir. Üstün hizmet anlayışı doğrultusunda, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu amaca ulaşmak için Hasta Memnuniyeti Ölçümleri sürekli olarak yapılmakta ve bilgi-işlem ortamına aktarılarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Hemodiyaliz makinelerimiz Fressenius marka 4008 B – 4008 S – 4008 S Klasik Modelleridir. Diyalizör olarak hasta vücuduna en uygun ve en kaliteli sentetik polisülfon diyalizörler kullanılmaktadır.Hastanın aylık tahlili sonucu ihtiyaç halinde high-flux diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın sağlığı için hiçbir maliyetten kaçınılmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Arce Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Arce Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Arce Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Arce Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Arce Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Arce Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bandırma Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km

Bandırma Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Paşakonak Mah.Sağlık Sok.No:16

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2

Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi

13.6 km. uzaklıkta

Yalı Mah. Hükümet Cad.

Manyas Devlet Hastanesi

34.3 km. uzaklıkta

Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:16