Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2
Telefon:0 (232) 252-0808
Web Sitesi:www.atagoz.com.trHata Bildir
38.32551927.137365

Kurum Hakkında

Atagöz Hastanesi Prof.Dr. Safiye Yılmaz, Op.Dr. Mehmet Helvacıoğlu Op.Dr. Melih Türe tarafından kurulup 2004 yılından itibaren İzmir Bayraklı merkezinde hizmet veren Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi göz, görme bozukluklarında ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çare olmak için deneyimli uzman doktor kadrosuyla İzmir’de 3 ayrı noktada kesintisiz olarak sağlık sorunlarına çözüm buluyor. Bayraklı, Hatay ve Gaziemir şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz. Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meltem Okumuş
★★★★★
Biz kızım için gitmiştik gayet memnun kaldık.

Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
70 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B
Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği
70 metre uzaklıkta
9 Eylül Mah. Zambak Sok. No:6/2
FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
120 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B
Gazikent Tıp Merkezi
120 metre uzaklıkta
Ulaştırma Cad. No:5
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir
Akut Kalp Damar Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6