Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok
Telefon:0 (216) 457-0804
40.92250229.153892

Kurum Hakkında

Avrasya Taş Kırma, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu yana 62.000 hasta sayısı üzerinde tedavi gerçekleştirmiş bir ünitedir. Tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile etik kurallar çerçevesinde ve hasta haklarından ödün vermeden hizmet vermektedir. Sağlık bakım hiz metleri, tüm dünyada "sürekli iyileştirme" temel alınarak yeni standartların, modellerin ve yöntemlerin hayata geçirildiği önemli bir sektördür. Avrasya Taş Kırma’da çağdaş işletim ve hizmet standartlarını yakala mak ve hatta daha fazlasını gerçekleştirerek mükemmel hizmeti sunmak ana hedeftir. Avrasya Taş Kırma'da sürekli iyileştirme, kalite yönetiminin vazgeçilmez unsurudur. Toplam Kalite Yönetimi ışığında oluşturduğumuz kalite sistemimizin en önemli hedefi etkin kaynak kullanımı ve işin ilk seferde doğru olarak yapılmasıdır.

Hizmetlerimiz
  • Vucüt Dışı Taş Kırma (ESWL)
  • Vucüt İçi Taş Kırma
  • Endo-Ürolojik Girişimler
  • Endoskopik Prostat Tedavisi
  • Mikrocerrahi ile Varikosel Tedavisi
  • Sünnet

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Onkoloji Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Toros Cad. No:86

Maltepe Diyaliz Merkezi

310 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18

Kadıköy Diyaliz Merkezi

650 metre uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5

Mehmet Toprak Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547

Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:613 Cevizli

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli