Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183
Telefon:0 (212) 479-8585
41.06635328.898097

Kurum Hakkında

Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, "Hizmetin en kutsalı insana verilenidir." anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Masmavi Şirinler · 30 Haziran 2015

Merhaba ben Emrah Yalçın. bu güne kadar bir çok hastane ve doktora gittim ama ne sorularıma ne de gözümdeki rahatsızlığa tam olarak cevap alamadım. hatta avrupa göz hastanesine bile gittim iyi bir hastane diye maalesef hastane değil doktor önemliymiş bunu anladım. adını vermek istemiyorum ama bir doktorunuz rahatsızlığım için bol su iç dedi yolladı. tam umudu kesmiştimki tekrar şansımı denemek istedim. karşıma Orkide hanım çıktı Allah razı olsun ondan, sonunda beni ikna edecek bir teşhis ve noktayı koydu. içim rahat doktor Orkide Malile'ye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

500 Evler Avrupa Polikliniği

50 metre uzaklıkta

Eski Edirne Asfaltı Hürriyet Mh. 258 Sk. No:18/2

İstanbul Şafak Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 124/B

Şafak Diyaliz Merkezi

170 metre uzaklıkta

Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16

Duygu Hastanesi

620 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Cengiz Topel Cd. No:167 Küçükköy

Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

690 metre uzaklıkta

Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95