Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06635328.898097

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, "Hizmetin en kutsalı insana verilenidir." anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Masmavi Şirinler
★★★★
Merhaba ben Emrah Yalçın. bu güne kadar bir çok hastane ve doktora gittim ama ne sorularıma ne de gözümdeki rahatsızlığa tam olarak cevap alamadım. hatta avrupa göz hastanesine bile gittim iyi bir hastane diye maalesef hastane değil doktor önemliymiş bunu anladım. adını vermek istemiyorum ama bir doktorunuz rahatsızlığım için bol su iç dedi yolladı. tam umudu kesmiştimki tekrar şansımı denemek istedim. karşıma Orkide hanım çıktı Allah razı olsun ondan, sonunda beni ikna edecek bir teşhis ve noktayı koydu. içim rahat doktor Orkide Malile'ye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Şafak Hastanesi
170 metre uzaklıkta
Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 124/B
Şafak Diyaliz Merkezi
170 metre uzaklıkta
Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16
Duygu Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Yeni Mahalle Cengiz Topel Cd. No:167 Küçükköy
Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
690 metre uzaklıkta
Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95
Bayrampaşa Baypark Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Caddesi No:112