Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06635328.898097

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, "Hizmetin en kutsalı insana verilenidir." anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Masmavi Şirinler
★★★★
Merhaba ben Emrah Yalçın. bu güne kadar bir çok hastane ve doktora gittim ama ne sorularıma ne de gözümdeki rahatsızlığa tam olarak cevap alamadım. hatta avrupa göz hastanesine bile gittim iyi bir hastane diye maalesef hastane değil doktor önemliymiş bunu anladım. adını vermek istemiyorum ama bir doktorunuz rahatsızlığım için bol su iç dedi yolladı. tam umudu kesmiştimki tekrar şansımı denemek istedim. karşıma Orkide hanım çıktı Allah razı olsun ondan, sonunda beni ikna edecek bir teşhis ve noktayı koydu. içim rahat doktor Orkide Malile'ye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İstanbul Şafak Hastanesi
500 Evler İstanbul Şafak Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Şafak Diyaliz Merkezi
Özel Şafak Diyaliz Merkezi
173 metre uzaklıkta
Özel Şafak Diyaliz Merkezi hemodiyaliz ünitemiz konusunda uzman hekimleri, sertifikalı deneyimli hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler.
Özel Duygu Hastanesi
Özel Duygu Hastanesi
621 metre uzaklıkta
Özel Duygu Hastanesi İstanbul’un ve Gaziosmanpaşa’nın saygın ve referans alınan hastanelerinden biri olmak için çalışmalarını sürmektedir.
Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak ağrısız bir yaşam için sloganıyla başlayan bu yolculuğumuz sizden aldığımız güçle her gün kendini geliştirmekte ve modern tıbbın tüm imkanlarını siz değerli dostlarımıza sun
Özel Bayrampaşa Baypark Hastanesi
Hastanemizde tanı ve tedavi üniteleri, her türlü ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, doğum salonları, tek kişilik süit hasta odaları ile hastalara özel bakım hizmeti sunulmaktadır.
Özel Bilge Hastanesi
Özel Bilge Hastanesi
852 metre uzaklıkta
Bilge Hastanesi; özellikli 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 28 hasta odası, 20 poliklinik, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi ünitesinden tomografiye, 24 saat acil ve ambulans hizmetinden yoğun bakıma, güvenliğinden
Özel Asya Hastanesi
Özel Asya Hastanesi
953 metre uzaklıkta
Özel Asya Hastanesi, Gaziosmanpaşa Küçükköy'de 17 branşda, modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla 2008 yılından bu yana hizmetinizdedir.
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉