Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03221328.679804

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Esenyurt Bahçe Yolu Caddesinde hizmet vermektedir. Avrupagöz Grup kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sağlık hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek yönünde sürekli ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, deneyimlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sağlık personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ferzande Turan
Esenyurt Avrupa Göz 57 yaşıma kadar gördüğüm en kötü özel hastane. Dr. *** *** te o kadar berbat bir doktor. Göz allerjim ve yakın gözlüğü için gittim hiç ilgilenmedi direk gözkapağı ameliyatı için gidin aşağıdan bilgi alın dedi. Dr. bey benim şikayetim başka diyorum git aşağıya diyor. İşi 500 TL alıp ameliyat yapmak olan bir hastane çok ilginç. Ben öğretmenim bilinçli bir hastayım. Bedava ameliyat yapsa gene gitmem. Dr. ağzını açıp iki kelime konuşmuyor sanki çok hasta var yorulmuş. Soru soruyorum ters ters yüzüme bakıyor. Karşısında alışmış cahil insanlara kaba davranmaya. Asla birdaha yolum düşmesin. Ayşe Turan

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esencan Hastanesi
Özel Esencan Hastanesi
294 metre uzaklıkta
Esencan Hastanesi 119 yatak kapasitesine sahip modern binası, tam donanımlı ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, otel konforunda hasta odaları ve 400'e yakın personeli ile Esenyurt'ta doğru teşhis, çağdaş tedavi, güvenli ve gü
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
531 metre uzaklıkta
Tam gün sorumlu uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız tecrübeli ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Avrupa Tıp Merkezi
Özel Avrupa Tıp Merkezi
857 metre uzaklıkta
Avrupa Tıp Merkezi, 2007 yılında kurulan, ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan, ameliyathanesi, doğumhanesi, cerrahi ve dahili birimleriyle, 24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.
Esenyurt Devlet Hastanesi
Esenyurt Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi insana değer veren ve hasta memnuniyeti odaklı çalışanları, tam donanımlı hasta odaları klinikler, ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım, laboratuarlar, diyaliz ünitesi,
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi hasta memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır.
Özel Esenyurt Elitium Tıp Merkezi
Elitium Esenyurt Cerrahi Tıp Merkezi 2015 yılında ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunmak üzere İstanbul Esenyurt Kemalpaşa caddesinde kurulmuştur.
Özel Esenşehir Tıp Merkezi
Özel Esenşehir Tıp Merkezi, İstanbul Esenyurt ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Diriliş Tıp Merkezi
Özel Diriliş Tıp Merkezi, İstanbul Avcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel İstanbul Reyap Hastanesi
Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 2016’da Esenyurt’ta hizmete başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉