Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14
Telefon:0 (212) 699-1300
41.03221328.679804

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Esenyurt Bahçe Yolu Caddesinde hizmet vermektedir. Avrupagöz Grup kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sağlık hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek yönünde sürekli ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, deneyimlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sağlık personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ferzande Turan · 24 Aralık 2015

Esenyurt Avrupa Göz 57 yaşıma kadar gördüğüm en kötü özel hastane. Dr. *** *** te o kadar berbat bir doktor. Göz allerjim ve yakın gözlüğü için gittim hiç ilgilenmedi direk gözkapağı ameliyatı için gidin aşağıdan bilgi alın dedi. Dr. bey benim şikayetim başka diyorum git aşağıya diyor. İşi 500 TL alıp ameliyat yapmak olan bir hastane çok ilginç. Ben öğretmenim bilinçli bir hastayım. Bedava ameliyat yapsa gene gitmem. Dr. ağzını açıp iki kelime konuşmuyor sanki çok hasta var yorulmuş. Soru soruyorum ters ters yüzüme bakıyor. Karşısında alışmış cahil insanlara kaba davranmaya. Asla birdaha yolum düşmesin. Ayşe Turan

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esencan Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18

Esenyurt Diyaliz Merkezi

530 metre uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1

Avrupa Tıp Merkezi

860 metre uzaklıkta

İnönü Mah. Doğan Araslı Cad. No:114

Esenyurt Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs Bulvarı No:8

Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:56

Esenyurt Elitium Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Kemal Paşa Cad. No:24